Наші ювілеї
Вірний ідеям, він завжди чесно дивився людям у вічі
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/сайт-4-380x275.jpg)
До 100-річчя мудрого керівника, патріота, прекрасної людини Один з видатних просвітителів, оратор, політик, письменник Вашингтон Букер відзначав: «Колиска особистого успіху в житті – це збереження дружби, довіри і поваги з боку найближчого вашого сусіда». Жителям міста, особливо жителям будинку №5, що по вулиці Героїв Небесної Сотні, в тому
КОЛИ ТЕОРІЯ ПІДКРІПЛЮЄТЬСЯ ПРАКТИКОЮ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684393814294-685x275.jpg)
30-річчя створення спеціалізації «Кіно-фото-віодеосправа» в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв принесло їй неабияку популярність серед творчо-мистецької когорти молоді, школярів, жителів та гостей не тільки нашого міста, а й далеко за його межами. Традиційно ювілеї – це підсумки і аналіз пройденого шляху та плани на майбутнє. Гордістю спеціалізації є
ЧОРНОБИЛЬ, МІСЦЕ ДЕ ЗУПИНИВСЯ ЧАС…
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230426_100547-487x275.jpg)
37 років промайнуло як один день. Так згадують ті події ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС в річницю катастрофи. Вони зібралися до монументу пам’яті загиблими у боротьбі з наслідками аварії вшанувати тих, хто вже не з нами. Водночас це ще одна нагода зустрітися, адже літа біжать, а здоров’я, підірване радіацією,
КАМ’ЯНЕЦЬКОМУ ЕНЦИКЛОПЕДИСТУ – 70
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/20230113_135559-285x275.jpg)
Нещодавно у відділі краєзнавства Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи відбувся вечір-портрет «Знавець Кам’янця-Поільського», присвячений 70-річчю від дня народження (14 січня) знаного та шанованого у місті й далеко за його межами журналіста, історика і краєзнавця Олега БУДЗЕЯ. Зала була заповнена дощенту. Поздоровити ювіляра зібралися рідні, колеги і друзі.
УПІЗНАЮ НАШ РІД АНТОНЮКІВ
Робоча п’ятниця добігала кінця. Віктор АНТОНЮК, увімкнувши настільну лампу, за вікном щось ранувато почало сутеніти, узявся за папку з документами, до яких тільки руки дійшли, настільки насиченим і напруженим видався день. Ще б пак. Мав зустрічі з партнерами, з якими підписав угоду про розширення подальшої співпраці у році нинішньому
ЩЕДРІСТЬ ДУШІ І СИЛА ТАЛАНТУ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1200px-Мачківський_Микола-685x275.jpg)
10 січня Миколі Мачківському виповнилося б 80 Він народився суворої воєнної пори (йшла кровопролитна Друга світова) у селі Хоросток, на Славутчині, у звичайній селянській родині, глава сімейства у жорстокі часи сталінських репресій був безпідставно репресований і відправлений «у висилку» до Чернігівщини. Дитинство майбутнього поета було важким: не вистачало хліба,
НАЙБІЛЬШЕ ВДЯЧНИЙ ГОСПОДУ ЗА СВОЮ РОДИНУ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/80312287_556080358310600_5007999658899800064_n-e1637324976859-685x275.jpg)
Про голову Кам’янець-Подільської районної ради Михайла СІМАШКЕВИЧА без особливої скромності можна сказати, що його знають скрізь: на Хмельниччині, в інших областях України, в столичних провладних кабінетах та й за кордоном. …Він уміє, знаходить шляхи, щоб «відчинити» будь-які двері, якщо треба вирішити нагальні (колись для Кам’янця-Подільського, а нині для однойменного
ЩАСТЯ У ТОМУ, ЩОБИ ВІДДАВАТИ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG-bdc556ca919cc525be7c3b33361f1e36-V-685x275.jpg)
А все було, ніби вчора. Залите першовересневим сонечком шкільне подвір’я, галасливі зграйки першокласників, полум’яні жоржини і… молоденька вчителька, котра, що там таїти, трішечки хвилювалася. Хоча й потім упродовж сорока чотирьох років педагогічної діяльності Зінаїда Костянтинівна ФЕДОРАК, коли в перший день навчального року заходила до класу, це приємне хвилювання завжди
КАЛАЧКІВЦІ: МАЛЕНЬКА ЧАСТИНА УКРАЇНИ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/240422283_530525921548694_6113025932101770122_n-540x275.jpg)
Цього дня з нетерпінням чекали всі жителі с.Калачківці Китайгородського ТГ. Яскраві афіші сповіщали, що на свято запрошуються художні колективи з Колодіївки, Дерев’ян, Вихватновець, Китайгорода, Демшина, Субоча, Рогізни. Особливо старались діти із Калачковець. Оскільки школи в селі немає, то вони майже кожен день збирались у клубі, де разом із старостою
СПАРТАКІАДА ЖУРНАЛІСТІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_2776-685x275.jpg)
У Хмельницькому відбулась обласна спартакіада працівників засобів масової інформації краю. Особлива. Пам’ятна. Присвячена 30-річчю Незалежності України. Місце дії – спортивні майданчики парку ім. І.Франка. Співорганізаторами масштабного спортивного дійства стали: голова обласної організації НСЖУ Петро Лічман, голова відділення НОК у Хмельницькій області Юрій Краснюк, начальник міського управління молоді та спорту