ЧОРНОБИЛЬ, МІСЦЕ ДЕ ЗУПИНИВСЯ ЧАС…

Автор: | Опубліковано Наші ювілеї Немає коментарів

37 років промайнуло як один день. Так згадують ті події ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС в річницю катастрофи. Вони зібралися до монументу пам’яті загиблими у боротьбі з наслідками аварії вшанувати тих, хто вже не з нами. Водночас це ще одна нагода зустрітися, адже літа біжать, а здоров’я, підірване радіацією, не покращується. Наразі розмовляємо з ліквідаторами Валерієм Пундою з с. Кам’янка і Юрієм Перуном з с. Мукша-Китайгородська. Побратими, як я дізнаюся, збираються двічі на рік – 26 квітня і 14 грудня (День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС), а взагалі важко знайти час, аби згадати ті незабутні дні.

Тож нині усіх на сумний ювілей зібрала Кам’янець-Подільська РГО «Чорнобиль», що опікується в нашому районі ветеранами-ліквідаторами. Квіти до монументу принесли не тільки самі учасники тих подій, але й заступник голови райдержадміністрації Юрій Завальнюк, заступник керівника виконавчого апарату райради Микола Чумак, начальник управління соціального захисту населення РДА Лариса Мартинович. Віддати данину пам’яті героям приїхали і жителі Староушицької громади.

Представники району вручили почесні грамоти присутнім чорнобильцям, а деяким, які за станом здоров’я не змогли прийти, передадуть їх через громадську організацію. У вітальному слові очільники Кам’янеччини підкреслювали важливість подвигу ліквідаторів для майбутніх поколінь та порівнювали їх з воїнами, які зараз ведуть бої з російськими загарбниками.

В усіх виступах звучали побажання швидкої Перемоги над ворогом і повернення до мирного життя. Голова ГО «Чорнобиль» Микола Малайдах запропонував ушанувати і загиблих ліквідаторів уже в цій війні. І порадував присутніх тим, що вдалося відстояти фінансування путівок для лікування в подальшому для ветеранів Чорнобиля.

Ми ж зичимо їм здоров’я і гарних справ на благо нашого суспільства.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар