Кримінал
ДОБЛОГЕРУВАВСЯ
У Хмельницькому 19-річного блогера, який опублікував відео, що паплюжить пам’ять загиблих захисників України, поставили на коліна перед їхніми портретами в центрі міста. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Зазначається, що місцевий «тіктокер» поширив нещодавно відео про символічну алею пам’яті в Хмельницькому зі зневажливим коментарем російською мовою. У такий спосіб він висловив
ВИЛУЧИЛИ АВТО І ВИЛИЛИ САМОГОН
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275607246_997423024230035_4644318480172502640_n-685x275.jpg)
Працівники Кам’янець-Подільського районного управління поліції затримали водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. На чоловіка було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння). Його авто марки «Skoda» вилучено та поставлено на штрафмайданчик. Керівник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв розповів, що
КВІТИ ПРИВЕЛИ ДО СУДУ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/182654182_243886120673276_1399862020932309445_n-1-685x275.jpg)
Нещодавно в Інтернеті з’явилося відео, де юнаки зривають тюльпани на одній з місцевих клумб Кам’янця-Подільського. Хлопці самі зафіксували свої дії на камеру та виставили відео на сторінці у соцмережі, вихваляючись даним вчинком. Як повідомляють у ювенальній поліції, на хлопців складені адміністративні матеріали за ст. 152 КУпАП, які будуть розглянуті
УБИВ ГОСТЯ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/olevsk21-640x275.jpg)
1 лютого, під вечір, 20-річний мешканець Слобідки-Кульчієвецької так побив свого 18-річного гостя, що той віддав Богу душу. Кілька днів обидва гульбанили по усьому селу, і після добрячої дози спиртного у молодиків виник конфлікт неподалік місцевого ФАПу. Сварка переросла у бійку, під час якої господар добряче відлупцював гостя не лише
ШАХРАЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ОБМАНУЛИ ЛЮДЕЙ НА ПОНАД 50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/33758934-1024x768-1-685x275.jpg)
Правоохоронці Хмельницької області отримали за минулу добу три заяви про шахрайство. Жертвами обману стали жителі з різних районів області. Найбільше втратила хмельничанка – у неї вкрали 50 800 гривень, повідомляють в секторі комунікації поліції Хмельницької області. До жінки зателефонував нібито працівник служби безпеки банку, випитав у неї реквізити та коди
ПРОТЯГОМ ДОБИ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СКЛАДЕНО 9 АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРОТОКОЛІВ ПРО ПОРУШЕННЯ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/788036912-550x275.png)
Як повідомляють в обласному оперативному штабі з ліквідації надзвичайної ситуації, органи влади тримають на контролі питання допомоги мешканцям області, що перебувають на самоізоляції чи не в змозі самостійно себе забезпечити. Зокрема, людям, які перебувають на самоізоляції, надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності. Станом на 11
ЖИТТЯ НА КАРАНТИНІ: У ШЕПЕТІВЦІ ЗЛОДІЙ РОЗІБРАВ ЗАЛІЗНИЧНУ КОЛІЮ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/kolыya-685x275.jpg)
Під час патрулювання території міста поліцейські помітили підозрілого чоловіка, який тягнув за собою важкий візок. В ході перевірки виявилось, що у візку були металеві елементи розібраної залізничної колії. 31 березня під час патрулювання по вулиці Судилківській у Шепетівці члени групи реагування патрульної поліції помітили підозрілого чоловіка із навантаженим візком.
У Кам’янці-Подільському побили товариша, бо не домовилися за розрахунок в таксі
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/original-photo-1-459x275.jpg)
Компанія молодих людей відпочивала в одному із закладів міста, забажавши продовжити вечірку, вони поїхали в гості до одного із товаришів. Для цього скористалися послугами таксі, та коли прийшов час розрахуватись за проїзд, виявилось, що в одного з чоловіків немає грошей. Товариші запропонували йому здати свій мобільний до ломбарду, але
У Кам’янці-Подільському розшукали зниклу неповнолітню, матір покарали
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Знайшлася580815347595_1719960477347348480_n-507x275.jpg)
Правоохоронці розшукали неповнолітню кам’янчанку, яка три дні розважалася і не поверталася додому. 7 вересня до відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення неповнолітньої, яку яку вже за годину поліцейські знайшли та повернули матері. Як повідомляють у Фейсбуці Кам’янець-Подільського ВП ГУНП: «Матір знайденої дівчини буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ухилення
Кам’янецькі рибалки зловживають забороненими снастями лову
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/3-0.maxresdefault-685x275.jpg)
Непоодинокі випадки фіксуються державними інспекторами на водоймах загального користування щодо вилову риби забороненими знаряддями. Так, нещодавно на Дністровському водосховищі поблизу с.Устя затримали порушника, який намагався впіймати рибу за допомогою “кружків-бутилок” із 20 гачками. Проте чоловік на час затримання нічого впіймати не встиг. Аналогічне правопорушення викрито і поблизу с.Гринчук. Затримано