ВИЛУЧИЛИ АВТО І ВИЛИЛИ САМОГОН

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Працівники Кам’янець-Подільського районного управління поліції затримали водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. На чоловіка було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння). Його авто марки «Skoda» вилучено та поставлено на штрафмайданчик.

Керівник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв розповів, що ним прийнято рішення про конфіскацію цього автомобіля на потреби оборони України. Після його оцінки та проведення відповідних процедур транспортний засіб через військкомат буде відправлено в одну із військових частин ЗС України або теробороні громади. Таку ж участь очікує ще кілька автівок, вилучених свого часу в любителів «зеленого змія» і які наразі теж знаходяться на штрафмайданчику.

Нагадаємо, що в області з 1 березня і до закінчення дії воєнного стану, крім вилучення автівок на потреби ЗСУ у водіїв, яких зупинили у нетверезому стані, також суворо заборонено продаж алкоголю, окрім слабоалкогольних напоїв.

Однак попри відповідну заборону знаходяться й ті, хто заради власного збагачення свідомо продовжує реалізовувати алкоголь, в тому числі й кустарного виробництва.

Так, нещодавно на Дунаєвеччині поліцейські знищили майже тонну самогону, а в Жванецькій громаді ліквідували дві алкоточки: у родини із Слобідки-Рихтівської та в «горе-підприємця», який проживає в дачному кооперативі «Агрегатник» в селі Ісаківці.
«Ну що, нешановні в нашій громаді «бізнесмени», ми вас попереджали, що боротьба з таким бізнесом буде нещадною! Ви так набридли нашим жителям громади, що вони кожен день нам дають інформацію про вашу роботу», – так відреагували на виявлені факти самогоноваріння в сільській раді.

Аналогічних «бізнесменів» виявили і в Староушицькій селищній раді. Весь виявлений алкоголь поліцейські знищили на місці події, а причетні до виробництва та продажу спиртного будуть притягнуті до відповідальності.

Правоохоронці й надалі реагуватимуть на такі правопорушення. Адже військовий стан в країні – зовсім не час для зберігання чи продажу алкоголю, тим більше саморобного.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар