Суспільство
Про що не розкажуть мертві
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/сайт-685x275.jpg)
Історія кладовища села Зіньківці, яке межує лише річкою і прекрасними кладками-гойдалками з Кам`янцем, сягає дуже давньої давнини. Про перші згадки цієї місцини зустрічаємо вже в XV столітті як про поселення поляків-переселенців. Навіть є деякі нотатки істориків, котрі пишуть про Зіньківці, як про приватне німецьке поселення… Звичайно, треба досліджувати
Від миротворця до захисника
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/сайт-3.jpg)
Понад 20 років Україна брала участь у миротворчих операціях під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій. Українські військовослужбовці зіграли важливу роль у збереженні миру та стабільності у світі. Професіоналізм, миролюбність та готовність прийти на допомогу – так характеризували наших воїнів. Однак через повномасштабне вторгнення росії на територію України,
Сім’я працює на Перемогу
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/Лобода-сайт-428x275.jpeg)
У цей важкий та водночас важливий час, коли наша країна переживає випробування війною, родини військовослужбовців стають не просто частиною Сил оборони, а й невід’ємною її складовою. Напередодні Міжнародного дня сім’ї (15 травня) ми хочемо розповісти про одну із таких родин. Підтримуючи одне одного у бажанні служити в Збройних
Нам потрібні мотивовані, навчені хлопці
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/сайт-322x275.jpg)
Знайомтеся, заступник начальника центру розмінування з морально-психологічного забезпечення майор Денис. За фахом – історик. У ЗСУ – з 2017-го. – У перші місяці повномасштабного вторгнення займався підготовкою мобілізованих, яких було чимало. Хтось був знайомий із військовою службою, а хтось вперше взяв до рук зброю, але всі мали непереборне бажання
Сто днів пекла
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/сайт-468x275.jpg)
26 квітня минає вже 38 років з тієї страшної ночі, коли аварія на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції спричинила найбільшу в історії техногенну катастрофу. До її тривалої ліквідації залучали не лише пожежників, медиків та рятувальників, але й інших представників мирних професій. Своїми спогадами про ті події ділиться ліквідатор аварії
Михайло ПОСІТКО: «Буду відстоювати позицію в суді. Маю достатньо аргументів»
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/посітко-сайт-380x275.jpg)
Нещодавно в соцмережах з’явилася інформація, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) стосовно міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Посітка склало протокол за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП. НАЗК встановило, що Михайло Посітко на сесійному засіданні міської ради брав участь у голосуванні щодо
Дрони стали нашими «очима»
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/сайт-яремчук.jpg)
З перших днів повномасштабного вторгнення росіян в Україну, депутат Кам’янець-Подільської районної ради, викладач Віктор ЯРЕМЧУК, як і тисячі інших кам’янчан, відразу ж прибув до місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки, аби поповнити лави Збройних Сил України. Віктор Петрович не зміг стояти осторонь, і з березня 2022 року, не
Будьмо гідними своїх захисників
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/сайт-1-309x275.jpg)
Кам’янець-Подільське міське кладовище. Тут, на Алеї Слави, знайшли свій останній прихисток тіла десятків наших захисників. І щоб Алея не перетворилася на проспект, яким курсують сотні автівок, родини загиблих Герої звернулися з проханням до міської влади, щоб обмежити рух автотранспорту у цьому святому місці. «З відповіддю не забарилися, – каже
Коли саперна справа у задоволення
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/сайт-380x275.jpg)
У дитинстві Сергій мріяв про військову кар’єру, однак тоді не склалося. Але 2009-го таки уклав свій перший контракт із ЗСУ. Відтоді військове життя, хоч і з незначними паузами, стало близьким для співрозмовника. За ці роки він неодноразово виконував завдання в зоні проведення АТО/ООС і з перших днів повномасштабного вторгнення
ПРОЙШОВ ОЛЕНІВКУ, або ГЕРОЄМ СЕБЕ НЕ ВВАЖАЮ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/сайт-1-428x275.jpg)
Прогулюючись Кам’янцем-Подільським, Сергій ХОХЛОВ потрапив на вулицю Героїв Маріуполя. На душі стало до щему болісно, а на очі навернула скупа чоловіча сльоза. Чи думав він, що колись це місто може стати його другою домівкою? Війна застала в Маріуполі Вперше сюди маріупольчанин потрапив у юнацькі роки, коли після школи поступив