Освіта
БАЖАЄМО НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1111111-380x275.jpg)
Нещодавно Хмельниччина вітала фіналістів обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023». Цього року у фіналі змагався 221 учасник у чотирьох номінаціях: «Захист України» – 11, «Основи здоров’я» – 29, «Початкова освіта» – 118, «Фізична культура» – 63 учасники. Слобідсько-Кульчієвецьку громаду гідно представили Ольга Муренко, вчителька початкових класів Кульчієвецького ліцею та
МИСТЕЦТВО – СВОБОДА, ЯКУ НІКОМУ НЕ ВІДНЯТИ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-06_12-42-10-179-428x275.jpg)
Війна – це завжди руйнування, знищення, смерть… Культура і мистецтво – це творіння життя! Що може митець зробити під час війни, чим допомогти своїй країні, яке місце під час війни займає творчість?! Це рядки з творчих есе на тему: «Мистецтво та митці у викликах війни» наших цьогорічних першокурсників… Це
ТЕРИТОРІЯ ЛЮБОВІ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1663175283465-381x275.jpg)
Тваринка була такою маленькою, як та коробочка з-під сірників. «То чому ж ми так боїмося її?» – запитувала себе середня група. А коли дізналася, що кажан приносить ще й багато користі, кумедний (спить униз головою й бачить вухами), до того ж ще має крила, щоправда, вдень не літає, а
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/день-знань-685x275.jpg)
Дорогі наші учні, вчителі, батьки! Від щирого серця вітаємо Вас з початком нового навчального року, з Днем знань! Шкільні роки − особливий період у житті кожної людини. Це найщасливіший, найбезтурботніший час, коли все життя здається ще попереду. Яким буде ваше майбутнє, залежить від вас. Діти! Оцінюйте своє життя через
ДОПОМОГА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ТА МЕШКАНЦЯМ ХМЕЛЬНИЧИНИ!
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-2-685x275.jpg)
Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини: – навчання актуальним IT-професіям, робочим спеціальностям тощо; – визначення на основі власних здібностей схильностей до конкретних професій за допомогою штучного інтелекту; – оволодіння українською та англійською мовами; – підвищення кваліфікації
ДО КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ЕВАКУЮВАВСЯ ОДИН ІЗ ЗНАНИХ УКРАЇНСЬКИХ ВИШІВ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-15-750x378-685x275.jpg)
На Хмельниччину евакуйовуються не лише підприємства, а й навчальні заклади з територій, що постраждали від російської агресії, повідомили у Хмельницькій ОВА. Серед них – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, один із знаних українських вишів, заснований у 1920 році. Його тимчасово евакуйовано з м.Сєвєродонецьк Луганської області до Кам’янця-Подільського. «Кожен
ЗНОВУ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
З 26 січня школи Кам’янець-Подільської громади перейшли на дистанційне навчання. Відповідне рішення прийняли на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС на підставі службової записки від начальника управління освіти і науки міської ради Сергія Мельника, в якій йшлося про різке зростання захворювання школярів і вчителів на грип,
МРІЇ, ЩО ЗБУВАЮТЬСЯ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/грушка9852654_3947120624708070708_n-685x275.jpg)
Є край, де найкращі у світі пісні І цвітом чарує калина, Де сонечко вперше всміхнулось мені, Де дім мій – моя Україна. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій землі, багатій і мальовничій Україні. Кожна нація, кожен народ мають свої звичаї, що виробились протягом багатьох століть і
У НОВИЙ ДЕНЬ – ІЗ УСМІШКОЮ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-b62140b0aa3342f6fd7eda6a18af9ef3-V-685x275.jpg)
«Учитель відповідає за майбутнє» – таке я почула від наставниці третьокласників Староушицького ліцею Лариси Опанасівни ЛЕВКО напередодні Дня освітян. Ніби й простенька, та яка містка й глибока фраза. І ми насправді сміливо довіряємо вчителю найдорожче – своїх дітей, зовсім не розраховуючи на гіркі сльози доньки, котра, повернувшись зі школи,
НОВІ РЕКОРДИ
![](https://kray-kp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/зображення_viber_2021-09-28_15-48-07-994-685x275.jpg)
«Щасливі діти – успішна громада!» – саме під таким гаслом проходили заходи, присвячені 10-річчю відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля у Слобідсько-Кульчієвецькій територіальній громаді. Дитячий садок – найперший освітній заклад, який зустрічає дитину. І саме тут закладаються перші цеглинки любові до навколишнього світу, відповідальності за збереження природи і краси рідного краю.