МРІЇ, ЩО ЗБУВАЮТЬСЯ

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Є край, де найкращі у світі пісні
І цвітом чарує калина,
Де сонечко вперше всміхнулось мені,
Де дім мій – моя Україна.

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій землі, багатій і мальовничій Україні. Кожна нація, кожен народ мають свої звичаї, що виробились протягом багатьох століть і освячені віками. Тож вже стало гарною традицією для вихованців Грушківського ЗДО «Пролісок» в осінньо-зимовий період брати безпосередню участь у традиційних святах, поринати у багатовікову спадщину своїх бабусь та дідусів і ставати учасниками чудових дійств. Це і свято осені, щедрих дарів природи, свято Покрови та українського козацтва, флещмоб «Зроби фото з хусткою», Андріївські вечорниці, день Святого Миколая, новорічно-різдвяні гуляння тощо.

Метою підготовки цих свят є збагачення знань дошкільників про народні свята, традиції та звичаї українського народу, формувати поняття про культурну спадщину українців, викликати інтерес до духовних скарбів рідного краю, виховувати почуття гордості, поваги до своєї землі. 

Весь колектив дошкільного закладу та батьки активно беруть участь у підготовці заходів. Ось і цього разу на Андріївських вечорницях дітки ліпили варенички із сюрпризом, загадували бажання. Аби вони збулися, свою мрію втілювали у малюнок, а потім ці папірці згортали і кидали у посудину з крупами, добре все перемішавши. Кожному хотілося дістати свою мрію: автомобіль або ж ляльку, цуценя або солодощі, книжечку чи телефон…

І як в це не повіриш, адже дитячі мрії повинні завжди збуватися, а ми, дорослі, їм у цьому допоможемо.

Наталія ЧОРНЕНЬКА, завідувачка ЗДО «Пролісок».

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар