Як школярі Рогізнянської ЗОШ поліцейських питаннями засипали

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Нещодавно старший інспектор ювенальної превенції Кам’янець-Подільського районного відділення поліції капітан поліції Анатолій Саранчук та інспектор слідчого відділу поліції старший лейтенант Олександр Левицький зустрілися та поспілкувалися з учнями 1-11 класів Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Поговорили про превентивне виховання та провели роз’яснювально-профілактичну бесіду з школярами про булінг та права дітей.

Учні уважно вислухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної та види і підстави адміністративної відповідальності неповнолітніх.

Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання учнів. Під час правової бесіди поліцейські нагадали школярам і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, та як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили запитання.

Організація таких заходів за участю правоохоронців дозволяє учням краще зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому. Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де діти мали змогу оглянути автомобіль патрульної поліції, уявити себе в ролі поліцейських.

Директор школи Василь Васильович Гринчук подякував працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосив, що краще попередити будь-яку неприємну ситуацію, аніж потім її вирішувати.

Адміністрація Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар