НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Автор: | Опубліковано Освіта Немає коментарів

Першого вересня до шкіл міста піде 10835 учнів. Яким буде цьогорічний навчальний процес в умовах карантину поділився начальник управління освіти і науки міської ради Сергій Мельник.

Так, для всіх перших класів, які навчаються за програмою НУШ, уже закуплено нові меблі. Частину встановлено, частину облаштують до 28 серпня. Щодо підручників: для перших класів НУШ і 5-6-их класів придбано 12 тисяч посібників.

У 7 школах міста поміняли вікна, на що витратили 477 тисяч гривень, 397 тисяч спрямували на встановлення протипожежної сигналізації у 2 навчальних закладах, планується встановити сигналізацію ще в одній школі тощо.

Також на гроші з держбюджету було проведено закупівлю меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерної техніки для нової український школи. Крім того, міськрада планує виділити на цю програму ще 670 тисяч гривень, які підуть на комп’ютеризацію і мультимедійне обладнання.
Багато зусиль освітян і міських чиновників, за словами Сергія Васильовича, затрачено на приведення навчального процесу до рекомендацій МОЗу та Міносвіти стосовно карантинних вимог. Зокрема, передбачено розведення учнів як у часі (уроки і перерви тепер не будуть співпадати), так і за місцем проведення занять і відпочинку. Якщо є можливість, рекомендується проводити уроки на свіжому повітрі. На кожному вході будуть стояти дезінфікуючі засоби і проводитиметься температурний скринінг (безконтактні термометри вже закуплені). Усі педагогічні працівники і технічний персонал забезпечені засобами індивідуального захисту, як і школи миючими та дезінфікуючими речовинами. А що стосується учнів, то тут про їх індивідуальний захист повинні подбати батьки (учням 1-4 класів дозволяється бути без маски). Учителям треба ходити в масці, але на уроці дозволяється бути без неї за умови дотримання соціальної дистанції.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар