ДОБЛОГЕРУВАВСЯ

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

У Хмельницькому 19-річного блогера, який опублікував відео, що паплюжить пам’ять загиблих захисників України, поставили на коліна перед їхніми портретами в центрі міста. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що місцевий «тіктокер» поширив нещодавно відео про символічну алею пам’яті в Хмельницькому зі зневажливим коментарем російською мовою. У такий спосіб він висловив обурення встановленими на вулиці Проскурівській кубами із портретами загиблих Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які полягли за Україну.

«Хмельничани за допомогою правоохоронців знайшли хлопця і провели «профілактичний» захід. Юнака змусили стати на коліна перед портретами загиблих, розповіли йому про героїчний вчинок кожного з них та підстригли блогеру частину волосся. Свідками цього стали перехожі, в тому числі літні люди, які ледве не вчинили над хлопцем самосуд», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Алея Героїв на вулиці Проскурівській з портретами майже пів сотні захисників України з’явилася 18 лютого. Нещодавно її доповнили ще 12 банерами з іменами загиблих на війні військовослужбовців.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар