Депутатів сільських рад Кам’янеччини оштрафують за невчасне подання декларацій

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. До числа суб’єктів декларування з-поміж інших Закон України «Про запобігання корупції» відносить депутатів місцевих рад.

– За результатами вжитих заходів і співпраці місцевої прокуратури та співробітників Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України упродовж минулого та поточного років за порушення вимог фінансового контролю до адміністративної відповідальності притягнуто 23 депутати місцевих рад Кам’янеччини, – повідомив заступник керівника Кам’янець-Подільської прокуратури Олександр Гончар.

Цьогоріч у судовому порядку, за участі працівників місцевої прокуратури, доведено винуватість семи депутатів сільських рад Кам’янеччини у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю). Усі вони, знаючи про необхідність подання е-декларації за 2016 рік у термін до 1 травня 2017 року, безпідставно подали її із запізненням.

Постановами Кам’янець-Подільського міськрайонного суду на депутатів накладено стягнення у виді штрафу.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар