До відповідальності притягнуто депутата сільської ради

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Органи прокуратури, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері запобігання та протидії корупції, обов’язково беруть участь у судовому розгляді протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Так, працівниками Кам’янець-Подільської прокуратури забезпечено участь у розгляді матеріалів справи про адміністративне правопорушення за фактом недодержання вимог антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Як повідомив заступник керівника прокуратури Олександр Гончар, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції» депутат однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району в приватних інтересах не повідомив у встановленому законом порядку сесію сільської ради про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу йому у власність земельної ділянки. Окрім того, за цих обставин правопорушник взяв участь у голосуванні за вказане рішення, проголосувавши позитивно.

За принципової позиції прокуратури депутата сільської ради визнано винним у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП. На нього накладено адміністративне стягнення у вигляді 3400 гривень штрафу.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар