Розпочато кримінальне провадження за фактом неправомірних дій щодо відчуження близько 700 га земель державної власності

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Прокуратурою Хмельницької області встановлено, що у червні цього року службові особи органів Держгеокадастру області, достовірно знаючи, що земельні ділянки державної власності загальною площею майже 2 тис.га, розташовані на території Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району, перебувають у постійному користуванні державного підприємства, внесли до офіційних документів недостовірні дані щодо неперебування зазначених земельних ділянок у власності чи користуванні.

В результаті цього надано згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення частини цих земель у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, здійснено реєстрацію у Державному земельному кадастрі понад 300 земельних ділянок з числа вказаних земель загальною вартістю понад 20 млн.грн., а державне підприємство втратило можливість їх використання.

За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), ч.2 ст.366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Наразі вживаються заходи щодо встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар