“Прихватизація”?

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Кам’янець-Подільською прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при відчуженні квартир комунальної власності, що розташовані на території Кам’янської сільської ради. Встановлено, що рішенням Кам’янець-Подільської районної ради ще 2015 року трьом особам надано дозволи на передачу у власність (приватизацію) квартир загальною площею 226 кв.м. вартістю понад 700 тис.грн.

Разом з тим, в порушення вимог житлового законодавства, вказані особи отримали квартири у приватну власність за відсутності законних на те підстав – без ордерів на проживання у них та не перебуваючи на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Внаслідок незаконного відчуження нерухомості порушено інтереси держави та територіальної громади, а також громадян, які перебувають на обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов і могли бути забезпечені житлом за рахунок цього житлового фонду.

— Тому прокуратура звернулася до суду з позовом до районної ради та набувачів квартир про визнання незаконними та скасування рішення районної ради, розпоряджень органу приватизації, а також визнання недійсними свідоцтв на право власності на житло, — повідомив заступник керівника прокуратури Олександр Гончар.

Позов прокурора перебуває на розгляді в Кам’янець-Подільському міськрайонному суді.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар