Від вживання до залежності — один крок

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції припинили злочинну діяльність 32-річного місцевого жителя, який схилив до вживання та продажу наркотиків неповнолітнього.

Як з’ясувалося, познайомились чоловіки випадково під час прогулянки. Спочатку старший товариш запропонував учневі одного із закладів профтехосвіти покурити разом «травички». Потім почав колоти хлопцеві амфетамін. Коли в хлопця виробилась залежність, зловмисник переконав його у вигідності торгівлі наркотиками і почав давати йому невеликі дози для розповсюдження серед однолітків.

Після виявлення цього факту 17-річного юнака одразу направили на реабілітацію. Також з ним постійно працює психолог. Його кривднику вже оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.304 «Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність» та ч.1 ст.315 «Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Чоловікові може загрожувати до 7 років позбавлення волі. Наразі правоохоронці також працюють над встановленням усіх обставин, пов’язаних зі зберіганням та розповсюдженням наркотиків підозрюваним.

Головне управління Національної поліції у Хмельницькій області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар