За межами населених пунктів Орининської сільської ради хотіли поцупити землі вартістю понад 3 мільйони

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Прокуратурою Хмельниччини розпочато кримінальне провадження за фактом неправомірного заволодіння землями сільськогосподарського призначення вартістю понад 3 млн.грн.

Прокурорами спільно з працівниками управління Служби безпеки України в області встановлено, що у травні 2016 року, за сприяння державного реєстратора одного з відділів Держгеокадастру в області, на підставі підробленого державного акту на землю за фізичною особою зареєстровано право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташовані за межами населених пунктів Орининської сільської ради.

Внаслідок вказаних протиправних дій землі загальною площею 61 га та вартістю понад 3 млн. грн. неправомірно вибули із державної власності.

За вказаним фактом прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в області, проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар