Незаконно приватизовані землі в межах Дністровського водосховища будуть повернуті державі

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

За позовом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури судом визнано незаконним та скасовано рішення Устянської сільської ради, визнано недійсними свідоцтво про право власності на земельну ділянку, а також договір-купівлі продажу земельної ділянки, розташованої в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

Встановлено, що, незважаючи на заборону надання земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища у приватну власність, сільською радою місцевій жительці для ведення особистого селянського господарства незаконно передано 1,6 га землі, яку вона, не маючи дійсного наміру щодо її використання, продала іншій особі.

Окрім цього, вказана ділянка розташована за межами населеного пункту с.Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району та згідно з чинним на момент прийняття рішення законодавством її розпорядником була Хмельницька обласна державна адміністрація, а тому при розпорядженні земельною ділянкою державної форми власності сільська рада перевищила свої повноваження.

– Завдяки активній та принциповій позиції прокуратури суд погодився із доказами прокурора про незаконність передачі земельної ділянки у приватну власність та задовольнив позов в повному обсязі, – повідомив заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Відтак, завдяки втручанню прокуратури землі в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища повернуться у власність держави.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар