В с.Цвіклівці Перші намагалися викрасти дитину

Автор: | Опубліковано Кримінал Немає коментарів

Кілька днів тому в с.Цвіклівці Перші Кам’янець-Подільського району двоє невідомих намагались викрасти 8-річну дівчинку, яка гралась зі своїм братиком на вулиці. Про це повідомляється на сторінці у Facebook Жванецької територіальної громади. викрадачам вдалося вмовити дитину сісти до автівки і навіть від’їхати від місця події. Але, на щастя, зловмисники не орієнтувалися в місцевості та заїхали в тупик. Весь цей час братик біг за машиною та несамовито кричав, тому крадії злякались і випустили дитину.

Відомо, що викрадачів було двоє – це худорлявий чоловік та жінка повної статури, пересувались вони на автомобілі ВАЗ – 2102 темно-червоного кольору.

Здавалося б, у такому тихому, мирному селі, де усі один одного знають, таке лихо аж ніяк не повинно було трапитися. Тож працівники сільської ради звертаються до всієї громади, батьків, аби вони не залишали без нагляду своїх дітей, не відпускати самих до водойм чи на прогулянку.

– Якщо хтось володіє якоюсь інформацією щодо цієї прикрої події, просимо звертатись в поліцію, – йдеться у повідомленні. – Будьте пильними та бережіть своїх дітей!

Після розголосу на місце події виїхали службовці правоохоронних органів. Розпитавши мешканців села, сусідів, власне дітей, вони встановили свою версію того, що відбулося ввечері 6 липня.

  • На виїзді з села бавилися дітлахи. Одна з машин зупинилася поряд, аби запитати як проїхати до Дністра, мовляв на Івана Купала берег зайнятий й вони ніяк не можуть знайти собі вільного місця для відпочинку. Тим часом дівчинка-третьокласниця залишила компанію й пішла в напрямку річки, де паслася її худоба. Водій, що поїхав тією ж дорогою, вирішив підвезти малу, яка скочила на заднє сидіння. Десь за сто метрів автомобіль став й дитина спокійно пішла до теляти, а сам повернув назад, бо проїзду там немає через скелястий схил. Діти, котрі побачили, що подружку забрала незнайома машина, справді почали кричати, а братик побіг за транспортом. Спостерігаючи це, шофер пригальмував й запитав бабусю, що трапилося, опісля запевнивши, що жодних протиправних дій до дитини вони не здійснювали. Це підтвердили й діти, а бабуся спростувала чутки інших жителів про те, що її онучка буда налякана й плакала, – повідомив на брифінгу начальник Кам’янець-Подільського районного відділення поліції Андрій Дуранков.

Відомо, що в машині перебували чоловік і жінка років тридцяти, проте інформації про цих осіб та сам транспортний засіб у поліції немає. Про викрадення правоохоронців не було сповіщено, це повідомлення вони виловили з інтернет-мережі за деякий час, тому й встановити якими намірами керувалися заїжджі гості, беручи в машину дитину, малий відсоток. Лякає те, що, як стверджують місцеві, згаданий автомобіль кілька тижнів курсував у селі. Цвіклівці – не мегаполіс, населений пункт пішки обходять, а на колесах за години можна вивчити всі кутки, заїзди і виїзди. Як розповів Андрій Дуранков машина 6 числа кілька разів проїжджала тією місциною, а після більше її не бачили.

  • В мережі з’являються періодично публікації про викрадення дітей, тому думка жителів про цей інцидент склалася подібним чином. Жодного такого повідомлення в відділенні немає і з 6 липня не було здійснено, – запевнив Андрій Олексійович.

Коли йдеться про безпеку дітей, паніку серед людей пояснити просто. Тим паче у справі, де багато припущень й здогадок. Тому золотим правилом для батьків є навчити малих поведінці з незнайомцями та мати їх під своїм постійним наглядом.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар