КАЛАЧКІВЦІ: МАЛЕНЬКА ЧАСТИНА УКРАЇНИ

Автор: | Опубліковано Наші ювілеї Немає коментарів

Цього дня з нетерпінням чекали всі жителі с.Калачківці Китайгородського ТГ. Яскраві афіші сповіщали, що на свято запрошуються художні колективи з Колодіївки, Дерев’ян, Вихватновець, Китайгорода, Демшина, Субоча, Рогізни.

Особливо старались діти із Калачковець. Оскільки школи в селі немає, то вони майже кожен день збирались у клубі, де разом із старостою села

О.В. Говоровською, завклубом С.М. Гладкою, завідувачкою бібліотеки

І.О. Величко писали сценарій свята, розігрували сценки. А які запальні танці підготували Діана та Богдана Нагорян, Христина та Даша Павленко.

Дуже переживали та старалисяь найменші: Юля, Максим, Аня Волхові, Ярослав Дунаєв, Настя Ленюк, Алім та Денис Валігурські. А як гарно декламували вірші сестри Христина та Даша Покотило, Ангела і Христина Павленко, Даніїл Кушнірчук, Денис Гладкий. Особливої подяки заслуговують ведучі Діана Величко та Катерина Гладка, Денис Волхов, сестрички Нагорян, Діма Кулібих.

Так, діти усвідомлювали, що їхнє село Калачківці – це маленька частина України, а вони є громадянами її і знають її історію, люблять її співучу українську мову, шанують рідний край.

Із вітальним словом до учасників свята звернувся заступник сільського голови В.В. Василишин, староста села О.В. Говоровська, голова ветеранської ради Н.В. Лісова. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого бійця Сергія Клименка. Учасники АТО поклали квіти до меморіальної дошки. Ще й сьогодні ми втрачаємо своїх батьків, братів, синів на сході нашої країни. Тож матері просять Бога, щоб захистити їхніх дітей. Усіх присутніх схвилював виступ церковного хору із піснями «Молитва матері» та «Не запізнись до матері», бо… «не вічні батько, ні мати, завтра ти можеш їх не застати».

Про рідне село декламувала свої вірші В.Й. Воєвутко. Сподобались глядачам і гуморески у виконанні Г.І. Юргилевич, пісні про Україну із вуст А.В. Рудомана, К.Павленко, Ю.Волхової, сестричок Діани і Богдани Нагорян.

А як аплодували глядачі гостям із Вихватновець Любові Королюк та Галині Скалійчук, Ларисі Олійник з Колодіївки, вокальним групам«З горіха зерня» з Дерев’ян, «Рогізнянка» з Рогізни, «Берегиня» з Демшина, з Субочі – Лізі Куличко та Віталіні Рудій, сестричкам Софії, Ані, Світлані Срібняк, Насті Тодорчук з Демшина.

Особливо зачарувала всіх присутніх виставка народних умільців. Чого тут тільки не було: і вишиті рушники, серветки, картини, вироби з орігамі. Хочеться від щирого серця подякувати родині Лариси Ящук з дочками Настею та Наталкою, онуками Ангелою та Крістіною, вишивальницям М.М. Лісовій та Т.М. Ющишиній, Т.М. Лісовій, Н.В. Юргилевич, Є.І. Яворській. Зацікавив всіх макет «Квітуча яблуня» Є.В. Коритник та І.В. Коритник, «Моє село із соломки» А.Ящук. Дитячі малюнки вихованців з дитсадка «Черешенька» теж порадували глядачів.

Дуже вдячні односельці за таке чудове свято. Особлива подяка старості села за її організаторські здібності. Так тримати, Оксано Вікентіївно!

Учасникам дійства за їх активну участь завідувачка відділом освіти, культури та спорту С.В. Маринюк вручила грамоти. А на завершення відбувся фуршет. Свято вдалося, чому раді були і дорослі, і діти.

Наталя ЛІСОВА, голова ветеранської ради, завідувачка музею «З бабусиної скрині, з дідусевого горища».

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар