СПАРТАКІАДА ЖУРНАЛІСТІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Автор: | Опубліковано Наші ювілеї Немає коментарів

У Хмельницькому відбулась обласна спартакіада працівників засобів масової інформації краю. Особлива. Пам’ятна. Присвячена 30-річчю Незалежності України. Місце дії – спортивні майданчики парку ім. І.Франка. Співорганізаторами масштабного спортивного дійства стали: голова обласної організації НСЖУ Петро Лічман, голова відділення НОК у Хмельницькій області Юрій Краснюк, начальник міського управління молоді та спорту Сергій Ремез. Дієву допомогу в проведенні спартакіади надали міський голова Хмельницького, член НСЖУ Олександр Симчишин і народний депутат Верховної Ради України Сергій Лабазюк.

На урочистому відкритті спартакіади виступили Юлія Сабій, керуюча справами виконкому Хмельницької міської ради, Сергій Ковальчук, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка, Петро Лічман, голова обласної організації НСЖУ, Віктор Флентін, заступник голови обласного відділення НОК України.

Команди журналістів-спортсменів змагалися у чотирьох видах спорту: міні-футбол, шахи, шашки та настільний теніс. У трьох останніх виступили як чоловіки, так і жінки, виборюючи першість в індивідуальному заліку.

Після жеребкування почалось найцікавіше – те, що робить спорт видовищним і захоплюючим, – змагання. І якщо за шахівницями й шашковими дошками суперники дотримувались мовчанки й зберігали олімпійський спокій, то на футбольному полі вирували емоції. Кожен пас, гольова передача й особливо гол додавали енергії гравцям. І одразу ж нагороджувалися оплесками вболівальників.

У ході напружених поєдинків визначилися команди-лідери. Першість з міні-футболу виборола збірна команда редакції газети «Подільські вісті». На другому місці – первинна організація «Держслужбовець» (голова – Микола Панасюк). На третьому – збірна міськрайонної організації НСЖУ з Кам’янця-Подільського (голова (Василь Добровольський). Кращими в особистому заліку з шахів стали Володимир Іванов і Анастасія Зінгайло – «Держслужбовець». На шашкових полях перемогу святкували кам’янчанин, кореспондент газети «Подолянин» Дмитро Бойко і Ольга Натковська («Держслужбовець»). У настільному тенісі представники хмельницької команди «Держслужбовець» Василь Панівський і Людмила Дунець переграли своїх суперників.

За результатами переможних матчів й виграних партій у командному заліку перемогли журналісти «Держслужбовця» (м.Хмельницький). Кам’янчани – другі, «Подільські вісті» посіли третє місце. Їм усім вручили кубки від НОК України.

Завершилася спартакіада нагородженням переможців. Сергій Ковальчук за дорученням народного депутата Сергія Лабазюка вручив землякам пам’ятні подяки й грошові винагороди, Віктор Флентін передав капітанам команд футболки з логотипом НОК України. Спонсорську підтримку журналістській спартакіаді надали депутат 4-х скликань Верховної Ради України Олег Лукашук, депутат міської ради Станіслав Мельник.

Перемоги – і на професійних аренах, і на спортивних, у всіх учасників ще, безумовно, будуть. Найважливіший підсумок спартакіади – дух єднання колег по професії. У житті, у праці, у спорті.

Неоніла ЯНІЦЬКА, відповідальний секретар обласної організації НСЖУ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар