Літнім кам’янчанам радять не виходити з дому в ожеледицю

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

У другій половині недільного дня пролунав пролунав телефонний дзвінок від сусідки-пенсіонерки тьоті Ніни, що живе поверхом вище.

–              Наталю, купи мені в магазині хліба й молока, бо така ожеледь, що боюся виходити з дому, – попросила бабуся.

І це попри те, що магазин знаходиться прямо в нашому будинку. Але дійсно, у неділю та понеділок не те що літній людині, а й будь-кому з перехожих важко було втриматися на ногах, оскільки тротуари були покриті щільною льодяною кіркою.

Ми поцікавилися у медиків, чи зросла за ці дні кількість травмованих на вулиці людей. Як повідомив лікар-травматолог травматологічного пункту Олександр Трончук, лише за 26-те і декілька годин 27 листопада за допомогою лікарів звернулося 50 осіб із забоями, переломами, розтягами та іншими ушкодженнями, отриманими від падіння під час руху. Це вдвічі більше, ніж у звичайний день. І хоча серед постраждалих не було пацієнтів з важкими травмами, проте цифри свідчать самі за себе.

–              Користуючись нагодою, звертаюся до літніх людей з проханням без необхідності не виходити на вулицю в ожеледицю. Не ризикуйте зайвий раз своїм здоров’ям. Якщо вам потрібна якась допомога, до прикладу, сходити в магазин за покупками, попросіть це зробити когось із молодших, – зазначив Олександр Павлович.

Наталя КАМІНСЬКА.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар