Волоські горіхи з медом – засіб, рекомендований лікарями

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Природа подарувала людству не один десяток лікувальних засобів, здатних творити справжні чудеса. Серед них слід особливе місце посідають волоський горіх і мед. Кожний із цих продуктів може похвалитися цілою низкою цілющих якостей, а їхня комбінація – це справжнє джерело вітамінів і корисних мікроелементів, панацея від багатьох хвороб.

Горіхи в комбінації з медом є біологічно активним продуктом! Йод, вітаміни та мікроелементи, які є в складі суміші, підвищують здатність організму протистояти різним інфекціям і зміцнюють імунітет.

Завдяки високому вмісту вітамінів групи В у горіхово-медовій суміші, вона стимулює роботу мозку і покращує розумові процеси.

Суміш горіхів з медом лікарі рекомендують регулярно вживати навіть хворим, що перенесли інфаркт. Магній, що міститься в горіхах, розширює судини, які помітно звужуються після інфаркту.

Горіхи та мед лікують анемію й не дають їй розвинутися знову. Залізо, яке міститься в горіхах, легко засвоюється організмом.

Горіхово-медова суміш стимулює процеси метаболізму в організмі. Так, цей засіб, безумовно, калорійний! Але в розумному дозуванні, не більше 3 ст. л. на день, він навіть допоможе схуднути. Горіхи насичені корисними жирами, що сприяють схудненню. Такі жири не містять холестерину, зате допомагають внутрішнім органам правильно функціонувати. За рахунок високого вмісту клітковини в горіхах вони сприяють налагодженню травного процесу, усувають застійні явища в ШКТ.

Залізо, мідь, кобальт, цинк і вітамін В6, які входять до складу суміші, допомагають організму утворювати еритроцити, нові клітини крові. Також ці речовини розріджують кров, що є відмінною профілактикою тромбозу!

Щоб приготувати таку суміш, візьміть 100 г волоських горіхів і 2 столові ложки  меду. Подрібніть горіхи в ступці або за допомогою качалки в дрібну крихту і змішайте з медом. Розділіть цю лікувальну порцію на 3 частини. Приймайте суміш за 15 хвилин до їжі тричі на день.

Є й інший спосіб готування суміші. Потрібно взяти 2 частини волоських горіхів і 1 частину меду, помістити горіхи в чисту скляну банку й залити медом. Таку суміш потрібно приймати по 1 столовій ложці тричі на день перед їжею.

Зверніть увагу, що горіхи треба дуже добре пережовувати, тоді вони принесуть користь для здоров’я! Інакше травна система не розчинить настільки щільний продукт, і ми не одержимо бажаного благотворного впливу на організм.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар