КОЛИ БОЛЯТЬ СУГЛОБИ

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Для оздоровлення гомілковостопних суглобів і колін пропоную таку нескладну процедуру. Налити в миску шість літрів гарячої води, додати до неї 100 мл нашатирного спирту (продається в аптеці). Обережно, щоб не обпекти, на 20 хвилин опустити ноги у воду. Спочатку – п’яти, затим повільно занурити й ступні. За цей час вода перетвориться на кисіль. Хвилинку почекати, аби ноги висохли, надіти вовняні шкарпетки й лягти в ліжко. Так робити 10 днів поспіль. Щоб не дошкуляли випари аміаку, перед процедурою відчинити вікно, а ніс можна прикрити рушником.

Так само можна оздоровлювати й суглоби рук, але при цьому дозу зменшити вдвічі: на три літри води – 50 мл аміаку. Протипоказання: шкірні захворювання, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, трофічні виразки, хворе серце.

Якщо суглоб набряк, почервонів, склянку кислого молока змішати з половиною аптечної пляшечки настоянки полину. З цієї суміші накласти компрес на опухлий суглоб на всю ніч (змочити шматочок натуральної тканини, обмотати навколо суглоба, зверху накрити поліетиленом і замотати шарфом). До ранку настане значне полегшення.

Раїса РОЖКО.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар