ЯК КІШКИ ЛІКУЮТЬ СВОЇХ ГОСПОДАРІВ

Автор: | Опубліковано Здоров'я Немає коментарів

Більшість людей обожнюють і не уявляють свого життя без цих пухнастиків. Є такі, які терпіти не можуть котів або мають на них алергію. Так чи інакше, немає у світі людини, яка би була байдужою до родини котячих.

Те, що коти викликають досить змішані почуття, природно, адже дуже часто саме їх пов’язують з чорною магією і різними злими духами.
Однак, як показують численні дослідження і експерименти, коти мають позитивну ауру і енергетику. Вони не здатні робити людині зла, бо вважають нас своїми друзями. Коти можуть тільки мстити за погане ставлення до себе.

Всі коти володіють унікальними здібностями. Вони мають своє енергетичне поле з досить позитивною енергетикою, і, відчувши негатив, вони здатні проникати в енергетичне поле людини і коригувати або повністю його міняти. Саме тому кішок потрібно тримати вдома, адже вони виступають природним заспокійливим. Коти здатні не тільки покращувати атмосферу в будинку. Своїм муркотінням вони позитивно впливають на нашу центральну нервову систему. Також давно відомо, що кішки вміють лікувати різні болі у людини. Ви ніколи не помічали, що коли вас щось болить, то кіт лягає саме на хворе місце?

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар