Сергій ПЕЛИХ боровся за волю і свободу нашої держави

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

Війна пекучим болем пронизує душі кожної української родини. Не можливо на словах передати того неоціненного подвигу, які творять наші бійці, захищаючи рідну землю від клятого ворога. Як важко справлятися з постійною тривогою, яка ні на мить не покидає рідних, за найдорожчих серцю людей, які ціною власного життя виборюють нам мирне завтра. Дружини, батьки, діти живуть від дзвінка до дзвінка, у молитві звертаються до Всевишнього за збереження мужніх наших захисників.
Родину Пелихів з Кам’янеччини, як і багатьох інших, війна не оминула і на своїх чорних крилах принесла страшну звістку. 8 лютого в районі населеного пункту Дементіївка на Харківщині загинув наш земляк, кам’янчанин Сергій Володимирович ПЕЛИХ.
«Він мужньо ніс важкий хрест захисту Батьківщини. Був вірний військовій присязі. Хоробро протистояв російським окупантам. Відчайдушно захищав кожен сантиметр Української землі.
Війна забирає не просто наших відважних оборонців, вона забирає рідних, друзів, тих, з ким ще вчора разом мріяли про перемогу та будували плани на майбутнє. Щирі співчуття рідним та близьким.» – йдеться у повідомленні голови Кам’янець-Подільської райради Михайла Сімашкевича.
Головний сержант інженерно-саперного батальйону Сергій Пелих у лавах Збройних Сил України з 2017 року. Спочатку до січня 2022 року він служив за контрактом. А вже коли розпочалася повномасштабна війна, з перших її днів був мобілізований.
11 лютого Кам’янеччина, стоячи навколішки, на щиті проводжала свого 34-річного Героя – Сергія Пелиха, в останню дорогу.
Він був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували – добрий, щирий, працьовитий, чудовий син, чоловік, батько, товариш.
«Сергій Пелих боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю, – зазначив міський голова Михайло Посітко. – Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – життя.
Під постріли почесної варти та звучання державного Гімну Захисник навіки знайшов місце останнього спочинку на Алеї Слави. Герой, який загинув за Україну, захищаючи українську землю від російських окупантів. Воїн світла і правди, воїн добра. Ці жертви не мають бути марними. Вічна пам’ять і слава Герою!».

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар