Проводжали на колінах, зі сльозами на очах

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

14 листопада у с.Подільське Староушицької територіальної громади прощалися із загиблим 52-річним Героєм СТЕПАНЦОВИМ Миколою Миколайовичем. На колінах, живим коридором вздовж дороги з квітами, державною символікою та сльозами на очах тіло загиблого воїна проводжали сотні людей… Низько вклонилися його світлій пам’яті рідні та близькі, бойові побратими, представники Староушицької селищної ради, духовенство, небайдужі жителі громади…
Степанцов Микола Миколайович народився 17 грудня 1970 року в с. Гораївка Кам’янець-Подільського району. Коли йому виповнилося 3,5 роки, померла мама Щиглова Марія. Виховували його вітчим Аркадій Щиглов та тітка Ганна.
Навчався у місцевій 8-річній школі, після закінчення якої вступив до професійного технічного училища. Здобув спеціальність електрика.
Далі була служба в армії на Тихоокеанському флоті в Хабаровському краї.
З 1992-2007 року працював електриком на СТОВ «Зоря» в с. Подільське. Одружився, народилися діти. Аби прогодувати родину, їздив на заробітки до Києва, за кордон.
Коли розпочалася повномасштабна війна, 21 листопада 2022 року був призваний на військову службу. Брав участь у бойових діях під Соледаром, Бахмутом.
Командир взводу, головний сержант Микола Степанцов, який вважався зниклим безвісти з 31 серпня 2023 року, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, загинув цього ж дня поблизу населеного пункту Бахмут на Донеччині.
«Староушицька громада висловлює щирі співчуття рідним, друзям та побратимам загиблого захисника… Розділяємо разом з вами біль втрати, сумуємо разом з вами… В шані схиляємо голови перед безсмертним подвигом нашого героя! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас», – йдеться у повідомленні.
У воїна залишилися дружина, діти.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар