Хотів підсобити батьку

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

Гірка звістка надійшла з Донеччини. Внаслідок ворожого мінометного обстрілу загинув кам’янчанин, молодший сержант Григорій Миколайович ГОРОБЕЦЬ.
Тепер Захиснику назавжди 42 роки…
Ще стільки було планів і мрій… Хотів допомогти на старості своєму батьку, поставити на ноги донечку. Та клята війна усе перекреслила, ущент розбила омріяне, принісши безкінечні ридання, горе і розпач…


– Нещодавно, перебуваючи у відрядженні, Григорій на один день заскочив додому, – каже сестра загиблого Героя. – Купив дошки, хотів трохи підсобити батьку… Адже сам умів робити все по господарству, займався будівельними роботами. А тепер його немає…
Мобілізували Григорія Горобця в травні 2023 року. За цей час він на фронті став своїм для багатьох побратимів: бо не лише разом доводилося бити ворога, а й разом ділити побут, свої переживання, грудьми захищати один одного.
«Важко знайти слова втіхи, неможливо втамувати біль та гіркоту від втрати рідної людини. Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть й назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував, – повідомив міський голова Михайло Посітко. – Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі».
Попрощалися жителі Кам’янеччини з Героєм 20 грудня. Згорьована родина, заупокійна молитва священнослужителів, потрійний залп й окроплений рясними сльозами прапор, яким була вкрита труна з Григорієм Горобцем.
Поховали Героя на Алеї Слави міського кладовища.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар