ЖЕЛДУБОВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ

Автор: | Опубліковано Війна Немає коментарів

У бою за Україну, під час штурмових дій 15 жовтня 2022 року поблизу П’ятихаток Херсонської області загинув житель с. Борсуки Новоушицької ТГ, старший сержант, командир ЖЕЛДУБОВСЬКИЙ Олексій Вікторович. Раніше військовослужбовця вважали зниклим безвісти.
Народився Олексій Желдубовський 25 жовтня 1965 р. у с. Вахнівці. Навчався в Борсуківській школі, яку закінчив у 1981 році. Далі було навчання у Кам’янець-Подільському професійно-технічному училищі, де здобув професію електромонтера. З 1984 по 1986 року проходив строкову службу в армії. Згодом поїхав навчатися у росію в Бєсєдский сільськогосподарський технікум на агронома. Там і працював за спеціальністю.
Продовжив згодом роботу у Фінляндії.
На початку 90-х років повернувся в Україну в с. Борсуки. Працював у місцевому колгоспі комбайнером, трактористом, а після 2000-го – агрономом. Згодом виїхав у Сумську область, де перебував у монастирі близько семи років. Після повернення у с. Борсуки, влаштувався на хлібопекарню в с. Песець.
Олексій Вікторович у жовтні 2020 року підписав контракт і пішов захищати Україну. Він був старшим сержантом, командиром бойової машини – командиром гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу однієї із військових частин.
Герой загинув у жовтні 2022-го у бою під час штурмових дій, будучи вірним військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок. 22 січня громада в останню дорогу провела свого захисника. Поховали Олексія Желдубовського з почестями у рідному селі Борсуки.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар