ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

На 74 році життя відійшов у вічність почесний громадянин Кам’янець-Подільського району, відмінник народної освіти України, відмінник сільського господарства СРСР, почесний професор ПДАТУ, Заслужений працівник освіти України, член-кореспондент Міжнародної академії наук

КУЛЬЧИЦЬКИЙ Едуард Євстафійович

Педагогічну діяльність Едуард Євстафійович розпочав у 1965 році старшим піонервожатим, був директором Гораївської, Заліської-1, Довжоцької шкіл. З 1973 року впродовж десятиліття обіймав посаду першого секретаря РК ЛКСМУ. У 1984 р. знову повертається на директорське крісло, а через вісім років його призначають заступником представника Президента України в Кам’янець-Подільському районі. Працював заступником, першим заступником голови райдержадміністрації.

У 2002 році депутати довірили йому очолити Кам’янець-Подільську районну раду IV скликання.

З 2006 року – доцент кафедри менеджменту ПДАТУ.

Впродовж останніх років очолював Кам’янець-Подільську районну організацію ради ветеранів України.

Він постійно та неустанно працював. Його життєвий шлях – взірець відданості улюбленій справі. Всі, кому довелося спілкуватися з Едуардом Євстафійовичем, знали його як енергійну, чуйну людину, повністю віддану своїй справі, здатну зрозуміти, підтримати й прийти на допомогу.

Друзі, колеги й учні Кульчицького Едуарда Євстафійовича із глибокою вдячністю завжди пам’ятатимуть цю яскраву, непересічну особистість і шануватимуть його внесок у розвиток рідної Кам’янеччини.

Вічна і світла йому пам’ять!

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар