ДОБРУ БУТИ!

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Не забувати про місце, де твоє коріння, – обов’язок кожної людини! Цьому постулату слідує і Дмитро САВЕНКО – засновник благодійного фонду «МіСт», який носить ім’я його батька.

Під опікою благодійного фонду – 15 дитячих закладів Хмельниччини. Тож не дивно, що з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку та високий професіоналізм Президент України Володимир Зеленський нагородив Дмитра Михайловича орденом “За заслуги ІІ ступеня”. Цю почесну нагороду вручив нещодавно голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет. Це не перша висока відзнака благодійника. В 2017 році Дмитро Савенко отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня, а в 2018 – орден Святого Миколая Чудотворця УПЦ.

Однак не лише дітьми опікується Благодійний фонд. Нині, коли найбільше допомоги в боротьбі з епідемією потребують наші лікарі, медичні установи, «МіСт» теж підставив своє дружнє плече. Лише на Кам’янеччину було доставлено 6 знезаражуючих боксів, а ще багаторазові медичні захисні костюми, маски та високі бахіли.

Усього з початку 2020 року благодійним фондом Хмельниччині було надано допомоги більш як на 800 тисяч гривень.

«Добру бути!», – любить не раз повторювати цей вислів президент фонду Сергій Ісаєнко. І додає: «Ми – це наші справи, а не наші слова. А добру, як і людям, які його щиро несуть іншим, завжди бути!». І жителі Кам’янеччини в цьому теж уже не раз переконалися.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар