КРЕДИТ ДОЗВОЛИЛИ, ГРОШІ ВИДІЛИЛИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Літо, сезон відпусток і навіть COVID-19 не зупинили депутатів Кам’янець-Подільської міської ради від проведення у п’ятницю, 10 липня, 95 позачергової сесії. На порядку денному стояло два питання і обидва стосувались КП «Міськтепловоденергія». Перше – виділення підприємству з резервного фонду міського бюджету 1,5 млн гривень. Друге – надання дозволу на отримання кредиту підприємством у розмірі 7 млн гривень терміном на 12 місяців для поповнення обігових коштів.

Як пояснив міський голова Михайло Сімашкевич, ці рішення потрібні для того, щоб у літній період, коли надходження від населення зменшується, забезпечити комунальників грошима для оплати за транспортування газу, інакше утвориться 10-мільйонний борг перед Нафтогазом, що може поставити під загрозу опалювальний сезон.

Під час обговорення фракція ВО «Свобода» у міськраді виступила проти запропонованих до розгляду питань, оскільки, за їх словами, КП «Міськтепловоденергія» і так переобтяжене боргами та перебуває на межі банкрутства. На це представники підприємства відповіли, що заяви про їх банкрутство – перебільшення, а борги виникли тому, що держава і населення у свою чергу заборгували їм 300 млн гривень. Проте, не дивлячись на критику опозиції, депутати переважною більшістю голосів (27 – при необхідних 19) проголосували «за» і з тим розійшлися на літні канікули.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар