НЕ СПОКУШАЙТЕСЬ НА СВЯТЕ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Нещодавно до редакції нашої газети звернулася мешканка міста Ольга РЕПЕНЧУК. Жінку до глибини душі вразив прикрий випадок, який стався з її матір’ю в міській лікарні.

«1 березня 2020 року померла моя мати Савчук Людмила Іванівна, 1960 року народження. Маму привезли у відділення реанімації 28 лютого увечері в непритомному стані. На ній були коштовні прикраси – золоті сережки (наша сімейна реліквія). Чергова лікар порадила мені зняти їх з непритомної. Я відмовилась, адже вірила, що мама зрештою одужає. Проте вже менш як за дві доби сталося лихо – моя матуся померла. Вона померла у вихідний, тому до моргу тіло покійної санітари доправили лише за де­кілька годин.

Будучи в шоковому стані, убита горем, я написала заяву про те, що не маю жодних претензій до лікарів та працівників лікарні. Лише після того мені було дозволено побачити покійну матір у морзі. Золотих сережок на ній у морзі вже не було. Згодом, коли я з претензією звернулась до мед­працівників реанімаційного відділення міської лікарні, мені (на завищених тонах) відповіли, що сережки зняли і поклали у пакет із залишками ліків… Звісно, у тому пакеті я їх не знайшла. Чітко усвідомлюю, що сережки не допоможуть мені повернути матір. Але вражає людська жорстокість і ницість. Скажіть, а кому ці сережки принесуть щастя? Хочу, щоб про цей ганебний вчинок дізналося якомога більше людей. Тому прошу редакцію опублікувати мого листа, можливо, не лише з нашою родиною стався подібний випадок. Я розумію, винуватця знайти вже не вдасться, але може це послужить застереженням для інших».

У свою чергу редакція звернулась за коментарем до завідувача реанімаційним відділенням міської лікарні Леоніда Вікторовича Гайсенюка. Він підтвердив, що обізнаний про прикрий інцидент і проведе службове розслідування. За три дні пан Леонід у телефонній розмові повідомив, що особисто цікавився у медперсоналу, які працювали під час зміни з 29.02 по 01.03, про вищезазначений випадок. Увесь персонал категорично заперечує свою причетність до зникнення сережок. Крім того, Леонід Вікторович повідомив, що громадянку застерігали та просили зняти сережки (що наштовхує на роздуми – прим.автора).

Звісно, звинувачувати медиків у крадіжці ми не можемо. Але судячи з прохання лікарів до родичів новоприбулих пацієнтів, факти зникнення особистих речей та коштовностей мають місце.

І вочевидь ті, хто займаються такими «чорними» справами, не мають Бога в серці. Крім того вони переконані у власній безкарності. Прикро усвідомлювати, що в нашому суспіль­стві є такі нелюди, які здатні зняти коштовність як з живого, так і з мертвого. Вони, мабуть, залюбки і рідну маму продадуть за копійку. Що ж, як кажуть, за руку не впійманий – не злодій. Але Бог усе бачить…

Більшість медиків сумлінно працює, рятуючи життя хворих, витягаючи їх з «того світу», а поряд з такими причаївся щур, що псує загальну картину. Але не будемо грішити і переходити на конкретні прізвища. Впевнений, що сатисфакція обов’язково знайде цих «щуроподібних», і прийде вона в той час, коли вони до цього аж ніяк не будуть готові.

Денис ГАНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар