ВАСИЛЬ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ – ЦЬОГОРІЧНИЙ ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ДМИТРА ПРИЛЮКА

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Цьогоріч уже вдесяте проводиться конкурс на здобуття обласної премії імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. Вчора за участю заступника керівника апарату обласної ради Тетяни Зеленко відбулось засідання конкурсного комітету.
За усі роки його проведення лауреатами премії стали 18 журналістів та письменників.

Після детального обговорення конкурсних робіт та обміну думками з приводу їх відповідності вимогам Положення про конкурс цьогорічним лауреатом обласної премії за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики став власний кореспондент обласної газети «Подільські вісті», голова Кам’янець-Подільської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України Василь ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ. «Його публіцистичні матеріали завжди викликають жвавий інтерес у читачів та схвальні відгуки. Його нарисами, кореспонденціями на актуальні теми зачитуються, їх чекають. Бо що не рядок у них – то правда життя, реальна дійсність, нехай нерідко і досить сувора, не завжди приємна чиновникам і владолюбцям. Його мета, прагнення – щоб слово допомагало людям робити життя кращим, щоб нове, передове прокладало собі дорогу, давало позитивні результати», – так у своїй рецензії на творчий доробок Василя Григоровича зазначив Заслужений журналіст України, почесний професор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Мар’ян Красуцький.

До такої високої оцінки долучилися під час засідання конкурсного комітету й інші фахівці в сфері журналістики. Зокрема, голова обласної організації Національної спілки письменників Петро Маліш, представниця Хмельницької міської асоціації «Жінки в засобах масової інформації» Галина Аріон, голова обласної організації Національної спілки журналістів України, голова конкурсного комітету Петро Лічман та інші.
Чимало позитивних відгуків члени конкурсного комітету висловили й на адресу Лариси Маслової за цикл публікацій про земляків-подолян у газеті «Край Кам’янецький», який вона зібрала в одному виданні під назвою «По вулиці по головній – з оркестром».

Нагородження цьогорічного лауреата премії відбудеться під час заходів з нагоди Дня журналіста, який відзначається щорічно 6 червня. Лауреат, відповідно до Положення про премію, отримає Диплом та грошову винагороду у розмірі десяти тисяч гривень. Інші учасники конкурсу будуть відзначені Подяками обласної ради.

За матеріалами пресслужби Хмельницької обласної ради.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар