До Кам’янця знову прилетів Янгол Добра

У Хмельницькій обласній філармонії 5 квітня, дуже символічно на чистий четвер, відбулося нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина-2017» (в рамках національного конкурсу «Благодійна Україна 2017»). Наш край  дуже багатий на щирих та небайдужих людей – це волонтери, митці, підприємці, молодіжні та громадські організації. Загалом на конкурсі було представлено 10 номінацій в  різних сферах благодійництва. Організатори регіонального етапу конкурсу на Хмельниччині Асоціація благодійників України та ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки» зробили все, щоб свято відбулося у чудовій дружній невимушеній атмосфері добра та  взаємо підтримки. Щиро дякуємо їм за цей титанічний труд і відкриті серця!

Благодійний Фонд «МіСт» імені Михайла Савенка», який з 2012 року здійснює свою благочинну діяльність на теренах Хмельницької області, номінувався у двох категоріях: «Регіональна благодійність» – де посів ІІІ місце та «Благодійність в освіті та культурі», в якій отримав І місце. Цьогоріч відповідні дипломи та вже другий Янгол Добра був отриманий президентом фонду Сергієм Ісаєнко з рук  очільника м. Хмельницький – Олександра Симчишина та начальника управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Ірини Трунової. Благодійний фонд надає підтримку 15 дитячим та інтернатним закладам на Хмельниччині, серед яких є і наші кам’янецькі, а саме: ДНЗ № 17 «Світлячок», Кам’янець-Подільський БНРЦ, Кам’янець-Подільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, Кам’янець-Подільська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка» та Кам’янець-Подільський військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою.

Так, добро твориться не заради нагород та перемог, а заради тих, кому конче необхідна ця допомога, і єдине, на що можуть розраховувати люди,які займаються доброчинністю – це на добре слово та громадське визнання ! І це вже спосіб життя людей, котрі хочуть передати іншим часточку душі та теплоти серця.

Оскільки фонд засновано сином Михайла Савенка – Дмитром Савенком на честь та вшанування пам’яті свого батька, сироти, який ріс і виховувався у дитбудинку с. Лісоводи, що на Городоччині, то наша благодійна організація більше спрямовує свою увагу та підтримку на дитячі заклади освіти, але це далеко не єдиний напрямок її діяльності.

Дуже дякуємо благодійній спільноті України за високу оцінку нашої діяльності! Вітаємо інших – переможців, номінантів і тих, хто робить добрі справи,але не брав участі у цьогорічному конкурсі, адже наша перемога – це вдячні очі і наповнені теплом душі тих, кому допомагаємо! Адже «у Бога немає рук, окрім твоїх!»

Любов Поліщук,  координатор благодійних програм БФ ««МіСт» ім. Михайла Савенка»

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар