У пам’яті та серцях назавжди

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

4 серпня в Будинку культури с.Ходорівці було велелюдно. Жителі прийшли, аби вшанувати пам’ять свого героя, капітана Романа Наглюка, який з перших днів АТО був на передовій у складі 24-ї ОМБ і загинув на Луганщині 3 роки тому.

Зі світлин на стендах, дбайливо виготовлених директором БК М.П. Гончар, нам усміхався молодий кароокий красень, офіцер, назавжди 28-річний Роман Наглюк.

Вечір пам’яті відкрив голова Колибаївської сільської ради ОТГ Михайло Желізник. Зі словами підтримки й щирої вдячності він звернувся до рідних загиблого воїна, засвідчив свою готовність допомогти родині й повідомив про рішення сесії сільської ради надати батькам кошти на відновлення криниці біля їхнього двору.

– Нехай люди п’ють добру водицю та згадують Романа, – сказав Михайло Дмитрович.

Односельці переглянули фільм «Герої не вмирають», знятий Олександром Ковальчуком, і неначе гортали сторінки Романового життя. Дитинство, шкільні роки, військовий ліцей у Кам’янці-Подільському, військовий інститут у Харкові, щасливе одруження та народження донечки, мирна служба в Чернівцях, потім в Яворові. А далі була війна…

Неможливо було без сліз слухати розповідь згорьованої матері про свого сина. Дружина, що залишилась вдовою з 6-річною донечкою, повідала про біль їхньої втрати.

Маленькі школярики з лампадками в руках затамували подих. Їхня пам’ять назавжди закарбує ці відчуття смутку й болю, а ще – гордість за свого відважного односельця. Людина жива, допоки її пам’ятають.

Вічна пам’ять Тобі, Романе! Героям слава!

                                                                                                                                                                                                                                                       Лілія ЛОМОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар