Рік Жовтого Земляного Собаки: загальний гороскоп на 2018 рік

Згідно зі східним календарем, 2018 рік пройде під заступництвом Жовтого Земляного Собаки. Це звір спокійний, розважливий, вірний, доброзичливий, чесний та відданий.

Новий рік, якщо вірити астрологам, обіцяє бути максимально рівним, стабільним і процвітаючим у всіх сферах діяльності. Ніяких кардинальних, особливо неприємних, подій статися не повинно. Тільки будьте уважними — господар року не любить злих, жадібних, хитрих і непорядних людей, тому кожному знаку доведеться потрудитися, щоб завоювати його довіру і приязнь.

ОВЕН

Гороскопи зазвичай стверджують, що Барани — енергійні, амбітні і темпераментні люди. У рік Жовтого Земляного Собаки цей знак може розраховувати на безліч чудес і пригод, особливо, якщо будуть ігнорувати свою впертість і не корчитимуть з себе царів світу. Тільки ось у новому році зробити це буде вельми проблематично хоча б тому, що Собака буде сам провокувати Баранів на нерозважливість. Це стосується і любові, і кар’єри.

Якщо хочете справді чогось досягти в новому році, будьте ніжними, делікатними, романтичними. Більше відпочивайте, адже енергії на всіх не напасешся, і в один прекрасний момент можна просто перегоріти, а це обіцяє серйозні проблеми зі здоров’ям. Бережіть себе й пам’ятайте, що гарне самопочуття не купиш ні за які гроші. Тому перенапружуватися й братися за будь-які проекти на шкоду собі – не найкраща ідея в рік Собаки.

ТЕЛЕЦЬ

Тим Тельцям, які на славу потрудилися у рік Вогняного Півня, у рік Жовтого Собаки можна буде збирати плоди своєї роботи. Представникам цього знака буде вдаватися буквально все. Вони будуть просто насолоджуватися життям. Природна повільність і врівноваженість Тельців у 2018 році тільки зіграє їм на руку, тільки оберігайте себе від заздрісних людей — не розповідайте всім про свої плани та успіхи, інакше злі люди можуть зурочити вас.

У плані любові в Тельців все теж буде чудово — рік Собаки обіцяє їм безліч цікавих романтичних знайомств, деякі, щоправда, не зовсім вдалі й принесуть лише розчарування, зате інші стануть предвісниками нового життя. Проблем зі здоров’ям не передбачається, але підтримувати хорошу форму все-таки доведеться, займаючись активними фізичними навантаженнями.

БЛИЗНЮКИ

Безтурботні Близнюки раділи життю в рік Червоного Півня, ніщо не затьмарювало їхнього настрій, за винятком хіба невеликих труднощів, з якими вони завзято боролися. У рік Собаки все зміниться, але панікувати не варто. Зайва активність та імпульсивність Близнюків може призвести до руйнування їхніх планів, а бажання все і скрізь встигнути дещо ускладнить життя, тому розставте пріоритети й винесіть для себе на передній план дійсно важливі питання, залишивши на потім менш серйозні. Разом з активністю можливі прояви нетерпіння, але миттєвого результату чекати не треба — все прийде, хоч і поступово.

Гороскоп на 2018 рік свідчить, що в любові не варто вимагати від партнера всього й одразу й змушувати його поділяти ваші інтереси, інакше ви втратите своє кохання. Не виключено зміна сімейного статусу – шлюб або народження дитини. У плані кар’єри Близнюки будуватимуть просто наполеонівські плани, але зважте ризики, інакше вас можуть круто підставити або втягнути в авантюру, що закінчиться не дуже добре. Особливу увагу варто приділити здоров’ю, зокрема печінці і хребту, тому не беріться за важку фізичну роботу.

РАК

Рік Жовтого Собаки пророкує Ракам насичене життя, численні подорожі та нові враження. З’являться нові проекти, друзі, можливо, любовні пригоди. 2018 рік сприятливий для того, щоб втілювати свої мрії, досягати раніше поставлених цілей і не боятися авантюр. Любовний гороскоп на 2018 рік обіцяє Ракам раптові зустрічі й багато романтики. Одне зі знайомств може перерости в довгострокові стосунки аж до створення сім’ї. Все можуть зруйнувати завищені вимоги Раків до другої половинки, тому варто бути терплячим і уважним.

У плані кар’єри завдяки зіркам усе вийде. Рік непоганий для зміни місця роботи й посади, однак перед таким кроком потрібно все добре проаналізувати й не робити необдуманих вчинків. Здоров’я Раків у 2018 році буде стабільним, але є ризик переїдання й зайвих кілограмів, тому краще їсти здорову їжу, бути фізично активними та відмовитись від шкідливих звичок.

ЛЕВ

Темпераментні та імпульсивні Леви будуть знаходитися в центрі уваги практично у всіх сферах життя, тому люди до них будуть відчувати весь спектр емоцій — від ненависті до захоплення. Цьому знаку навіть не доведеться намагатися, щоб на них звернули увагу — все буде траплятися само собою. Леви можуть стати лідерами, змушуючи оточуючих реалізовувати їхні ідеї.

Леви можуть знайти супутника життя. Але друзів, які захочуть нажитися на успіхові Левів, доведеться навчитися фільтрувати. Кар’єра буде складатися дуже добре, особливо для тих, хто працює з людьми або в творчому середовищі. Деякі представники цього знака зодіаку захочуть відкрити свою справу, незважаючи на кризи. Таке насичене життя може негативно вплинути на серцево-судинну систему, тому варто поберегти себе й постаратися не перенапружуватися, поєднуючи помірний відпочинок і легкі фізичні навантаження.

ДІВА

Акуратні та обережні Діви в рік Півня змогли досягти хороших результатів завдяки своїм головним якостям. Рік Собаки не буде винятком — успіх супроводжуватиме цей знак у всіх починаннях. Тільки поряд з позитивом 2018 рік обіцяє Дівам і ревнощі, що не віщує нічого доброго. Впоравшись з ними, Діви зможуть досягти неабияких висот у професійному плані й особистого життя.

На любовному фронті в представників цього знака все буде не дуже вдало — є ймовірність розлучення з другою половинкою, а вільні Діви стануть дуже перебірливими, через що можуть втрати дійсно кохання всього життя. Сімейним представникам цього знака рекомендується приділяти більше увагу дружині або чоловікові, щоб не довести стосунки до кризи та розлучення.

У плані кар’єри в Дів справи йтимуть дуже непогано — вони будуть значно випереджати своїх колег, можливо, відкриють власний бізнес і непогано зароблять. Щоб підтримувати добре здоров’я, зірки рекомендують Дівам відмовитися від шкідливих звичок і збільшити фізичні навантаження. У разі безсоння та проблем з серцево-судинною системою обов’язково зверніться до лікаря.

ТЕРЕЗИ

2018 рік, на відміну від попереднього, буде прихильний до Терезів. Собака допоможе домогтися фінансового благополуччя та реалізації давніх планів. Цей рік буде дуже насиченим і плідним у всіх сферах діяльності. Любов, кар’єра, здоров’я – в цих областях Терезів чекає неодмінний успіх. Навіть нерозділене кохання й об’єкт пристрасті в 2018 році, можливо, зверне на вас увагу, якщо трохи докладете зусиль.

На роботі у Терезів теж все буде чудово. Тільки пам’ятайте, що маєте дуже багато заздрісників, тому варто тримати свої плани в секреті. Що стосується здоров’я, в рік Собаки сюрпризів не передбачається — протягом усього року Терези будуть енергійні, життєрадісні та активні. Особливо буде міцним імунітет, тому застуді буде складно звалити вас з ніг.

СКОРПІОН

У рік Собаки зірки настійно рекомендують Скорпіонам тримати себе в руках, не істерити з кожного приводу, уникати негативу й направити всю свою внутрішню енергію на вирішення практичних завдань.

На любовному фронті у Скорпіонів буде все не так гладко, як хотілося б, — виною цьому неприборкані ревнощі, які краще спрямувати не на кохану людину, а на боротьбу з конкурентами на роботі. Самотні Скорпіони зможуть вільно фліртувати, не обтяжуючи себе серйозними стосунками, а лише розважаючись.

В плані кар’єри Собака благоволить Скорпіону, тому є шанс отримати підвищення, змінити роботу на більш престижну або отримати надбавку до зарплати. Активна позиція Скорпіонів добре позначиться на нервовій системі, а от про зір все-таки краще подбати.

СТРІЛЕЦЬ

Жовтий Земляний Собака візьме Стрільців під свою опіку у перший же день свого правління. У новому році Стрільці в силу своєї цілеспрямованості та невміння розставляти пріоритети будуть брати на себе занадто багато завдань, хоч і реалізувати всі з них все одно не зможуть. Щоб домогтися дійсно чого-небудь значущого й виконати свої завдання добре, доведеться відмовитися від дрібних цілей.

У 2018 році Стрільці будуть налаштовані на романтику, тільки не варто кидатися у вир з головою. Зважте всі за і проти, розставте пріоритети й виберіть для себе найбільш вдалий варіант для стосунків.

Гороскоп не рекомендує відразу кидатися виконувати всі справи на роботі — навчіться все планувати. У Стрільців може виникнути сильне бажання звільнитися, але це негативно позначиться на вашому добробуті, тому не приймайте поспішних рішень. У плані здоров’я варто приділити особливу увагу кісткам, можливі травми та переломи.

КОЗЕРІГ

Козерогам Собака в 2018 році подарує позитивні емоції та професійний успіх. У вас виникне безліч геніальних ідей, які просто необхідно буде реалізувати. Природна розсудливість допоможе направити енергію в потрібне русло – на рішення практичних завдань.

У раціональних Козерогів у 2018 році буде вельми романтичний настрій: сімейні представники знака внесуть у стосунки з другою половинкою нотки ніжності, вільні будуть шукати любовних пригод.

На роботі з’являться нові знайомства, які будуть сприяти підвищенню по службі. Тільки Козерогам це буде не важливо, адже вони відкриють для себе іншу сторону життя — різноманітну, веселу, цікаву. Ви будете частіше подорожувати, зустрічатися з друзями, прагнути розважатися, а не сидіти вдома.

Здоров’я Козерогів теж не підведе — ризик захворювань дуже низький, тому можете жити на повну котушку, ні в чому собі не відмовляючи.

ВОДОЛІЙ

Водолії будуть сповнені ідей, але особливих успіхів зможуть досягти в науці або мистецтві. Навіть ті представники цього знака, які не звикли доводити справи до кінця, все-таки їх закінчать і отримають за це особливу нагороду. Водоліям буде необхідно стежити за словами, адже «все, що ви скажете, може бути використано проти вас!”.

У справах амурних велика ймовірність виникнення швидкоплинних почуттів, але не поспішайте розлучатися із тими, хто поруч, і кидатися в нові стосунки. Особливо не варто заводити романи на стороні й брехати своїй другій половині.

Не пропустіть моменту реалізації нових проектів, розвивайте свою творчу жилку, проявляйте ділову хватку – і тоді ви точно досягнете успіху в професійних справах. Здоров’я Водоліїв не підведе: енергія битиме ключем, імунітет не дасть збоїв, хвороби не загрожують.

РИБИ

Жовтий Земляний Собака в 2018 році дасть Рибам змогу реалізувати свої плани, тільки плисти проти течії не варто — оберіть найзручніший для вас спосіб. У новому році Риби неодмінно знайдуть свою другу половинку й нарешті стануть щасливими. Стосунки з нею будуть складатися дуже гармонійно. Одружених Риб може потягнути на зраду заради нових відчуттів, але не варто піддаватися скороминущим почуттям і бажанням.

У професійному плані доведеться проявити неабиякі спритність і хитрість, щоб рухатися вперед. Тільки не звалюйте на себе занадто багато роботи та обов’язків — частину з них можна перекласти на плечі колег.

Гороскоп радить Рибам бути обережними з хребтом і суглобами. Будуть корисні заняття фітнесом і йогою.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар