МіСт – ЦЕ НАШІ СПРАВИ, А НЕ НАШІ СЛОВА

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Вже 9 років поспіль на теренах Хмельниччини безкорисливо реалізовує свої проекти благодійний фонд «МіСт» ім. М.Савенка, заснований в честь батька (вихованця Лісоводського будинку інтернату) його сином, меценатом Дмитром Савенком.

У полі зору благодійного фонду – покращення матеріально-технічної бази та умов побуту і навчання вихованців дитячих освітньо-виховних, а також соціальних закладів області (наразі їх 16). А ще «МіСт» взяв під свою опіку єдину на західній Україні мотобольну команду «Поділля».
Ось і цього разу до чергової річниці благодійного фонду його президент Сергій Ісаєнко завітав на Кам’янеччину із новими проектами. Він запропонував міській владі на наступний рік провести тут Міжнародний Кубок Кам’янця-Подільського з мотоболу.

– Підтримую таку ідею, – зазначив під час зустрічі із президентом благодійного фонду міський голова Михайло Посітко. – І вже дав відповідне доручення департаменту гуманітарної політики добре продумати реалізацію заходу, який дійсно може стати гарним спортивно-розважальним святом. Це популяризуватиме не лише Кам’янець, але й сам вид спорту. Бо не так багато міст мають мотобольні команди, і є люди, які взагалі мало знають про такий спорт. А для Кам’янця – це справжня родзинка.

Водночас Сергій Миколайович, перебуваючи в редакції «Краю Кам’янецького», привідкрив завісу щодо іншого, не менш цікавого проекту для міської громади. Це встановлення монументу Незалежності України, який височітиме перед міською радою на майдані та може стати ще однією своєрідною візитівкою нашого міста. Автором цієї роботи є почесний волонтер БФ «МіСт», народний художник України, видатний скульптор Анатолій Кущ.

– У рамках благодійного культурологічного проекту фонду, направленого на підтримку музейних закладів та відомих митців України , – ділиться Сергій Ісаєнко, – починаючи з грудня 2020 року фонд разом із Музеєм української діаспори в Києві проводить художні виставки. Серед яких і виставка «Вітер. Гайдамака. Кущ. МіСт», де були представлені роботи сучасних українських митців – Валерія Вітера, Анатолія Гайдамаки та Анатолія Куща. Сподіваюся, що запропонований проект монументу знаного своїми роботами українського скульптора сподобається кам’янчанам і прикрасить центральну площу міста.

І ми сподіваємося, що ці чудові задуми вдасться втілити у життя, бо як каже засновник благодійного фонду Дмитро Савенко: «Ми – це наші справи, а не наші слова».

Надія ЄРМЕНЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар