ВЕТЕРАНИ ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Нині Кам’янець-Подільська міська ветеранська організація є не лише однією з найчисельніших в області, а й однією з найактивніших. Особливо ця дієвість проявляється у теперішній нелегкий для країни час. Як відзначають у президії цього громадського об’єднання, кожен з його членів усвідомлює, що фронт не лише там, де вже несе смерть російський окупант, а й на кожному клаптику рідної України. І наші співвітчизники об’єднані одним бажанням і прагненням – якнайшвидше звільнити рідну землю від ворожої нечисті, у різний спосіб допомагати в цьому нашим захисникам.

З перших годин ворожої навали всі свої зусилля та силу духу задля перемоги об’єднала і міська ветеранська організація. Насамперед була створена спільнота у соцмережі, до якої увійшли активісти ветеранського руху, голови місцевих первинних осередків, інші містяни, які вже давно на заслуженому відпочинку. Вони стали обмінюватися інформацією щодо діяльності ветеранського об’єднання, розміщувати оголошення про збір необхідних матеріалів та засобів для армії, територіальної оборони, одиноких престарілих, вимушених біженців, пошуку їм житла тощо.

Досить сказати, чимало ветеранів поповнили ряди волонтерської громадськості міста й разом з іншими кам’янчанами, працюючи на перемогу, зібрали не один десяток тонн продуктів харчування, чимало теплого одягу та взуття, виготовили сотні квадратних метрів маскувальної сітки, допомогли із житлом багатьом переселенцям. З ініціативи членів президії ради ветеранів сотні кам’янчан перерахували по тисячі гривень, виділених їм за протиковідну вакцинацію.

Слід відзначити, що особливою ініціативністю відзначаються і первинні ветеранські організації усіх населених пунктів району, які увійшли до складу Кам’янець-Подільської міської територіальної громади: із села Ходорівці відправили за призначенням два буси гуманітарної допомоги, три автомобілі з продуктами харчування та теплими речами зібрали мешканці села Княгинин, двічі відвозили допомогу нашим захисникам на пункт збору в міський територіальний центр «Турбота» жителі села Колибаївка. До речі, у цьому населеному пункті ветерани опікуються шістьма переселенцями. Три буси з продуктами, матрацами, ковдрами, постільною білизною відвезли ще на один міський пункт збору ЦКМ «Розмай». Члени ветеранської організації села Ходорівці спільно з місцевими освітянами вже кілька днів поспіль у місцевій школі (директор Дмитро Желізник) ліплять та заморожують вареники (борошно постачає місцевий фермер і меценат Андрій Ванат), які затим відправляють армійцям.

Словом, подібних прикладів можна навести багато, які свідчать, що ветерани Кам’янець-Подільської громади і нині у строю.

До речі, днями у Кам’янець-Подільському видавництві «Друкарня «Рута» за редакцією професора, Заслуженого працівника освіти України Анатолія Рудя та голови редакційної колегії, очільника ради ветеранів, відмінника освіти України Миколи Ящука вийшло друком фундаментальне, історико-презентаційне видання, присвячене 35-річчю від дня заснування Кам’янець-Подільської міської організації ветеранів.

Василь ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар