СЬОГОДНІ 29 БЕРЕЗНЯ У МІСТІ НА АЛЕЇ СЛАВИ ПОХОВАЛИ МУЖНЬОГО ЗАХИСНИКА ПІДПОЛКОВНИКА СЕРГІЯ КОВАЛЯ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

26 березня в районі селища Шуми під Горлівкою на Донеччині внаслідок прицільного обстрілу російсько-окупаційними військами позицій 10-ї гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України загинули четверо українських військовослужбовців. Серед загиблих військовослужбовець із Кам’янця-Подільського Сергій КОВАЛЬ. 43-річний підполковник був командиром загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв Центру розмінування Сил підтримки ЗСУ.

«Кадровий офіцер, випускник Кам’янець-Подільського військово-інженерного інституту, Сергій Васильович усе своє професійне життя присвятив Збройним Силам України. Пройшов складний шлях від командира взводу розмінування до командира загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Мав досвід участі у миротворчих операціях. З початку російсько-української війни – учасник АТО/ООС. Неодноразово нагороджувався відомчими відзнаками та нагородами», – повідомили про загиблого побратима у військовій частині А2641.

“Мудрим командиром і патріотом своєї країни підполковник Коваль Сергій Васильович назавжди залишиться у наших серцях. Весь особовий склад Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних Сил України глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Сергія Васильовича. Світла пам’ять воїну! Навіки в строю…”, – йдеться у дописі.

29 березня прощатися із військовослужбовцем, справжнім офіцером і захисником своєї землі, підполковником Збройних Сил України Сергієм Ковалем зібралися родичі, близькі, військові побратими та посестри і просто небайдужі кам’янчани. Сотні людей зійшлися, аби віддати шану й повагу мужньому захиснику. Героя, який віддав життя за нашу Вітчизну, поховали на Алеї Слави.

Сергій Васильович Коваль народився в селі Рихта. Вдома у героя залишилися батьки, дружина, чотирирічна донька та сімнадцятирічний син.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар