ПИШАТИМУТЬСЯ ЗАВЖДИ

Трагічні повідомлення вкотре приходять на Кам’янеччину. Цього разу провести в останню путь Героя-захисника, лейтенанта Юрія ЦУЦМАНА, котрий загинув у найгарячішій точці Донеччини – під Соледаром, зібралася громада Орининської сільської ради, мешканці села Кадиївці, де він жив.

Хлопець був гордістю й надією мами Неоніли Броніславівни й тата Сергія Сергійовича. Добрий, працелюбний, людяний та виважений – таким він запам’ятався своїм односельцям, друзям, наставникам.

Закінчивши в юності Барський автомобільно-дорожній технікум, продовжив навчання у ПДАТУ (зараз ПДУ), здобувши паралельно з інженерною спеціальністю й офіцерський фах, яким дуже пишався.

Скільки корисного такі, як Юрій Цуцман, могли б зробити для розбудови й процвітання незалежної держави Україна.

Після повномасштабного вторгнення рашистів на нашу землю, Юрій не сумнівався у тому, що саме він зобов’язаний боронити Вітчизну, громаду, свій дім, родину, кохану, з якою одружився у лютому 2022 року.

Пройшовши вишкіл в академії сухопутних військ імені Сагайдачного, був розподілений до 93 окремої механізованої бригади і вирушив на фронт. Утім, майже нікому не розповідаючи з близьких про те, що воював практично в найпекельнішій місцині.

Наразі лише пам’ять про безсмертний подвиг земляка залишиться у спогадах тих, хто знав Юрія. І вона ніколи не згасне, як і прагнення кожного українця до волі, без якої неможливо уявити майбутнє Батьківщини.

Героя поховано на місцевому кладовищі.

Лариса МАСЛОВА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар