Головна » Без категорії » З Різдвом Христовим, кам’янчани! З Різдвом Христовим, кам’янчани! Автор: Лічкевич Юлія | Січ072019 Опубліковано Без категорії Немає коментарів Поділитися в соціальних мережах Схожі записи Ретрофест у Кам’янці! ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТУ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК То був тридцять третій… (24 листопада – День пам’яті жертв Голодомору) В Нігині до молитви кличе ієрей Євгеній Автор: Лічкевич Юлія Додати коментар Натисніть сюди, щоби скасувати відповідь. Ваше ім'я * E-mail *