У “ЗОЛОТІЙ РИБЦІ” ОБЛАШТУВАЛИ КІМНАТУ ДЛЯ ГРИ В ШАХИ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

У дитячому садочку №21 “Золота рибка” (завідувач Людмила Кирик) облаштували спеціальну кімнату із занять шахами для малюків. Затишне приміщення дає змогу проводити  навчання одночасно для 12 діток. Вдалося втілити проєкт завдяки керівництву закладу та ініціативі викладача із шахів Анатолія Дубового. “Золота рибка” стала першим дошкільним закладом в місті і області, де облаштували таку кімнату та придбали увесь необхідний шаховий інвентар.

Загалом у нашому місті заняття  із шахів  у дитячих садочках практикуються 8 років. Вони дисциплінують, сприяють розвитку логічного мислення малюків. До того ж, із дошкільнят виростають у майбутньому справжні фахові гравці. Так серед колишніх вихованців садочків сьогодні є чемпіони області і України серед школярів – Олександр Довгалюк (НВК 14), який став Чемпіоном України до 8 років і виступав на Чемпіонаті світу в Греції. Андрій Стрільчук (НВК 9 імені А. Трояна) –  п’ятикласник, двічі ставав Чемпіоном області та два рази брав участь у Чемпіонаті України. Сьогодні чудові результати демонструє  дворазовий чемпіон міста серед садочків – Тимур Клименко, який вже є першокласником НВК №14.

Як зазначає Анатолій Дубовий: “Останнім часом вчені світу виявили потенційні можливості, притаманні дітям у дошкільному віці. Академія Педагогічних  наук України, провівши дослідження, виявила, що освоєння знань у дітей 5-6 років набагато вищі, ніж здавалося до цих пір. Рання практика гри в шахи започаткована у дитячих садочках Чехії і Німеччини, де малюки починають займатися з 5 років. А в місті Вета (Угорщина) в порядку експерименту було введено навчання ще з 3 років”.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар