ЧЕРГОВИЙ ГЛУХИЙ КУТ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

3 грудня продовжило свою роботу чергове засідання 16 сесії Кам’янець-Подільської міської ради. До цього на спільному засіданні двох бюджетних комісій і на погоджувальній раді голів фракцій було погоджено зміни до місцевого бюджету щодо розподілу 33 млн гривень. Отож, зібравшись, депутати у цій частині виконали свої обіцянки і внесли відповідні зміни до головного фінансового документа міста. Погодили виділення 988 тис.грн на закупівлю парт і стільців на виконання програми Нової української школи; 1,06 млн грн – на придбання комп’ютерного обладнання для початкових класів; 100 тис.грн – на виплати одноразової грошової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян; по 25 тис.грн – на виплати одноразової допомоги дітям загиблих героїв (325 тис.грн); 186 тис.грн – компенсаційні виплати людям, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі; 237 тис.грн – на капітальний ремонт санвузлів бібліотеки-філії №2 та бібліотеки-філії №7. Це на додачу до тих змін, які були прийняті ще 1 грудня. Проте всі 33 млн гривень так і не вдалося розподілити.

Ще одну зміну вже до прийнятого рішення депутати відклали на довивчення. Вона стосувалася облаштування кисневої станції. Певну частину робіт буде фінансувати Національна служба здоров’я України, тому 1 млн грн вже виділених з міського бюджету, за словами директора лікарні Тетяни Дідич, можна буде витратити на нагальні потреби установи. Але депутати вирішили поки залишити гроші в проекті, адже невідомо, які ще будуть несподіванки під час його реалізації.

Міський голова Михайло Посітко запропонував депутатам повернутися до основного порядку денного. Але опозиційна більшість в складі «Ми Кам’янчани» і фракції «Слуга Народу» відмовилась, аргументуючи тим, що була домовленість на погоджувальній раді про проведення позачергової сесії, де будуть розглянуті питання, які запропоновані на розгляд депутатами і винесені на порядок денний цієї сесії. На що міський голова і голова фракції  ВО «Свобода» Ірина Шелепницька спростували існування таких домовленостей і запропонували депутатам продовжити пленарне засідання та розглянути інші питання порядку денного, а в ході голосування депутати самі вирішуватимуть, яке рішення приймати щодо того чи іншого питання. У відповідь більшість депутатів покинула зал засідань, і Михайлу Посітку нічого не залишилось як оголосити ще одну  перерву в роботі 16 сесії, яка розпочалась, нагадаємо, ще 23 вересня.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.    

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар