КАРАНТИН І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, державна служба зайнятості як система державних установ працює в дистанційному режимі.
За повідомленням відділу інформаційної роботи Хмельницької обласної служби зайнятості з початку карантину (12.03.2020 – 17.04.2020) до них звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 3,5 тис. осіб, працевлаштовано – 2,1 тис., направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру 540 осіб, на підвищення кваліфікації 122 особи.
«Про потребу у працівниках в області поінформували 1,4 тис. роботодавців. В базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 2,3 тис. вакансій. Середній розмір заробітної плати становив 6136 грн», – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.
Майже 70% вакансій припадають на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, переробної промисловості, аграрної сфери. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій – підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.
Кам’янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості повідомляє, що за період карантину (12.03.2020 – 17.04.2020) зареєстровано 186 осіб, знайшли роботу 86 чоловік. Також за цей час надійшло 43 вакансії, 36 з них укомплектовано, на громадські та інші роботи тимчасового характеру направлено 77 осіб. На 22 квітня залишається актуальними 17 вакансій.
Разом з тим, за інформацією Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості, від початку квітня у місті працевлаштувалось 25 зареєстрованих безробітних. На теперішній час залишається актуальними 53 вакансії від роботодавців.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар