ЗАХВОРЮВАНІСТЬ Б’Є РЕКОРДИ, АЛЕ Є НАДІЯ НА ЇЇ ШВИДКИЙ СПАД

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

З 11 лютого на території Хмельницької області ввели «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як нам розповіла лікар-епідеміолог Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Лідія Пономар, з 2 по 9 лютого в Кам’янці-Подільському на COVID-19 захворіло 1484 людини (із них дітей – 79), в районі (за старим адміністративним поділом) – 404 (30 дітей).

На жаль, є і померлі. За вказаний період від наслідків, спричинених короновірусною хворобою, в Кам’янці-Подільському відійшли в потойбіччя 8 чоловік, а в районі – 4.

За словами лікарки, хоч заразність штаму «Омікрон», який зараз лютує в Україні, набагато більша в порівнянні з минулими, однак перебіг хвороби менш важкий. Тому, на щастя, профільні лікарні міста і району досі не заповнені вщент, не дивлячись на рекордні цифри статистики. Адже протягом останнього часу кожного дня в Хмельницькій області фіксували в середньому 2000 ковід-позитивних.

Також Лідія Іванівна спрогнозувала, що незабаром кількість захворювань піде на спад.

Станіслав ОРЖЕХОВСЬКИЙ.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар