ПО ВУЛИЦІ ПО ГОЛОВНІЙ – З ОРКЕСТРОМ

Автор: | Опубліковано Без категорії Немає коментарів

Під такою оптимістичною назвою вийшла друком нова книжка публіцистичних творів, опублікованих раніше на сторінках «Краю Кам’янецького», члена Національної спілки журналістів Лариси Маслової.
Цей рукопис восени 2020-го увійшов у трійку переможців літературних робіт, що за умовами щорічного конкурсу видаються коштом міської ради.
Тут мешканці Кам’янеччини знайдуть чимало знайомих імен, адже героями збірки нарисів стали звичайні хлібороби, медики, воїни і музиканти, актори-аматори, робітники та вчителі.

Утім, їх усіх об’єднує не лише відданість своїй справі, активна життєва й громадянська позиція, але й непроста доля – це діти репресованих, ті, хто пізнав утрати на війні, важку підневільну працю у Німеччині під час ІІ світової, пройшов сирітський шлях, відважно долаючи перепони, котрі зустрічалися на дорозі до щастя.

Відоме видавництво «Абетка» Дмитра Зволейка зуміло, як завжди, з’єднати зміст з високоякісною формою. За певних обмежувальних умов сюди не увійшло ще багато цікавих історій наших земляків, які всупереч неймовірним ситуаціям й труднощам здобули титул переможця по життю.
Тож сподіваємося на продовження увічнення славних біографій на сторінках наступних видань.

Олеся МИХАЛЬЧИК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар