ТРЕНУВАЛИСЯ РЕЗЕРВІСТИ

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

30 січня Кам’янець-Подільський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки з підрозділами територіальної оборони провів Єдиний стрілецький день.

У навчаннях взяли участь підрозділи Кам’янець-Подільського, Чемеровецького, Дунаєвецького, Новоушицького, Городоцького та Віньковецького територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Особовий склад стрілецьких підрозділів проходив навчання з тактичної, вогневої, інженерної, медичної та спеціальної підготовки на військових полігонах під час військових зборів. Крім того, у перспективі відповідно до планів переозброєння Збройних Сил України передбачається введення до штатів стрілецьких батальйонів та загонів оборони більш важкого озброєння.

Такі збори проводяться для розбудови Збройних Сил, а військові комісаріати зможуть належним чином сформувати на своїй базі загони оборони.
Резервісти пройшли усі етапи навчань – від прибуття призваних, шикування, реєстрації, переодягання, проходження інструктажу з техніки безпеки до ознайомлення з вибухонебезпечними пристроями, їхнім знешкодженням, збиранням і розбиранням зброї та, зокрема, стрільби із автомата Калашнікова.

Ці навчання довели, що вони неабияк потрібні у підготовці та загартуванні військовозобов’язаних, адже під час військового вишколу не усі з них змогли впоратися із розбиранням і збиранням зброї, влучити у мішені тощо.

Під час цих навчань відпрацьовувалися також питання спроможності місцевих органів влади та військового управління щодо формування загону територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

Валерія СУШИЦЬКА.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар