ТАМ, ДЕ ВІРА Й МУЖНІСТЬ ВІДСТОЮЮТЬ ВОЛЮ!

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

rbt

Вони знають, що таке межа між миром і війною, вони відчувають тривогу і розділяють біль, вони вміють знайти потрібні слова, щоб їх справа стала близькою та зрозумілою іншим, а головне – роблять все, що в їхніх силах, щоб підтримувати наших захисників. Волонтери громадської організації «Спілка учасників АТО Жашківщини» вже вісім років поспіль вирушають на Схід, щоб допомогти українським військовим.

У міжнародний день волонтерів військові інженери м.Кам’янець-Подільський від щирого серця вітають волонтерську групу в складі Галини і Василя Якименків, Оксани Борисевич, Світлани Петриченко, Віктора Гоменюка, Вадима Сергійчука, а також дякують усім жителям Жашківчини за їхню працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнавати потреби людей і вчасно допомогти, за їхні палкі серця, що зігрівають людські душі.

Нехай це добро повертається до вас сторицею!

Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців, людської вдячності та низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ героїчно захищає незалежність і переможе. Слава Україні!

Денис СЛЕСАРЧУК.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар