Педагогам – щирі привітання та найзапашніші квіти: у Жванецькій ОТГ відзначили День працівників освіти

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

Діти – наше майбутнє, яке ми творимо уже сьогодні. І важливу роль у цьому процесі відіграє невтомна праця педагогів, які засівають зерна доброти, людяності та знань у серця та голови підростаючого покоління. З давніх-давен праця вчителя шанувалась і вважалась надзвичайно значущою у житті суспільства. Так і в Жванецькій ОТГ відбулись заходи, що покликані висловити шану й повагу людям цієї благородної професії.

Так, у Рудському будинку культури пройшли урочистості, в рамках яких відбулися виступи молодих талантів нашої громади, вручення грамот педагогам, які сьогодні роблять значний внесок у розвиток молодого покоління та активно працюють над підвищенням якості надання освітніх послуг у закладах загальної середньої освіти. Не залишились без належної уваги й вчителі, які уже перебувають на заслуженому відпочинку.

Приємним сюрпризом для освітян стали солодкі подарунки від народного депутата Володимира Мельниченка. Зокрема, Володимир Володимирович відзначив грамотами начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Жванецької сільської ради Руслану Лоточинську та вчителя початкових класів Жванецького ліцею Ольгу Савіцьку.

Окрім того, голова Жванецької сільської ради Тетяна Криворучко повідомила присутніх про рішення одинадцятої позачергової сесії Жванецької сільської ради сьомого скликання про присвоєння Сокільському ліцею імені Заслуженого працівника сільського господарства України Кротіка Сергія Микитовича. Під час свого перебування на чолі колгоспу «Мрія» Сергій Микитович усіляко сприяв розвитку села, зокрема активно підтримував будівництво школи, яка нині є одним із кращих освітніх закладів Жванецької ОТГ.

 

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар