«Твоє призначення має значення!»: громадськість Кам’янця вшанувала пам’ять про героя Миколу Гордійчука

Автор: | Опубліковано Суспільство Немає коментарів

З нагоди відзначення п’ятої річниці Дня Гідності та Свободи в Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці відбувся альманах пам’яті «Живим – пам’ятати», в рамках якого було презентовано книгу Юлії Кошель «Це твоя і моя війна», присвячена Герою Миколі Гордійчуку. Він був активним учасником команди КВН «Наш формат», засновником та солістом гуртів «Своєрідне», «The Dendi». Відомий також як Нік Своєрідний. Під час Революції Гідності Микола був бійцем 15 сотні самооборони Майдану, а згодом воював на сході.

На захід була запрошена мати героя Миколи Гордійчука – Людмила. В рамках презентації звучали вірші Миколи Вінграновського «Український прелюд», Володимира Сосюри «Перед битвою» у виконанні Віталія Пилипчука, Остапа Королюка.

На основі композиції гурту «Океану Ельзи» «Обійми» представлено хореографічну постановку у виконанні  Вадима Івасюка й Вікторії Пшенишнюк, студентів Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.

Майдан – це вияв справжності українського народу, непокори злу. Молодь, що була присутня на заході, особливо схвилювали рядки із пісень Миколи Гордійчука «Твоє призначення має значення!», «Герой, повертайся живим».

На завершення заходу начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Віктор Дорож висловив слова вдячності матері Героя та запевнив, що пам’ять про нього житиме вічно.

                                                                                                                                     Оксана ЛУК’ЯНЧУК, директор Кам’янець-Подільської РЦБС.

Поділитися в соціальних мережах

Додати коментар